Pagal to paties pavadinimo Casey McQuiston romaną sukurtoje istorijoje pagrindinis dėmesys skiriamas Aleksui Klermontui-Diasui, Jungtinių Valstijų prezidentės sūnui, ir jo varžyboms su jaunuoju princu Henriu. Sukėlę didelį triukšmą vyresniojo princo brolio vestuvėse, abu yra priversti išvengti incidento nacionaliniu mastu, suvaidindami savo neegzistuojančią draugystę geravališku vizitu Jungtinėje Karalystėje. Netrukus jų konkurencija virsta priverstine draugyste, o paskui pražysta į kai ką daugiau. Vaikinai stengiasi išlaikyti savo santykius paslaptyje, nors jų gyvenimas labai viešas, vykstant jo mamos, pirmosios moters prezidentės, perrinkimo kampanijai.

Ponią Petigriu jau ketvirtą kartą atleidžia iš darbo. Griebdamasi paskutinio šiaudo ji pasisiūlo dirbti aukle. Netrukus paaiškėja, kad ją įdarbinusi garsi aktorė ir dainininkė Delisa Lafos – ieško sekretorės. Petigriu sužino, kad Delisa bendrauja su trimis vyriškiais: neturtingu muzikantu, pasiturinčiu klubo savininku ir teatro impresarijumi. Tuo pat metu Delisa gauna pasiūlymą sutvarkyti neištikimos madų žurnalo redaktorės ir jos sužadėtinio, apatinių dizainerio, santykius.

Nors praėjo jau dveji metai, Mira Rei vis dar negali atsigauti nuo tragiškos savo sužadėtinio mirties. Kad bent kiek sumažintų skausmą, mergina kone kasdien rašo žinutes į jo senąjį telefono numerį. Ko Mira nežino – kad tas numeris neseniai buvo vėl aktyvuotas. Gavęs pirmąją žinutę iš nepažįstamo numerio, Robas Burnsas sutrinka, bet netrukus ją užmiršta. Tada gauna kitą. Vėliau – dar vieną. Netrukus vaikinas supranta, kad žinutės nėra atsitiktinės ar „paklydusios“. Dar daugiau – Robas suvokia, kad tos žinutės jam kelia naujus jausmus. Vieną dieną vaikinas tvirtai nusprendžia išsiaiškinti paslaptingojo numerio savininkę. Bet ar visiškai nepažįstamas žmogus pateisins jo lūkesčius? O galbūt jo laukia nusivylimas? Ir svarbiausias klausimas – ar toji nepažįstama mergina galės atsakyti į jo jausmus?

Paslaptinga, nuotaikinga, pilna smagaus juoko ir visai, visai nebaisi animacinė komedija mažiems ir dideliems apie vaiduoklį, nužengusį tiesiai iš literatūros klasiko Oskaro Vaildo kūrinio „Kentervilio pilies vaiduoklis“. Seras Saimonas de Kentervilis jau 300 metų vaidenasi savo pilyje ir labai mėgsta tai daryti! Ne vienas svečias išdrįsęs apsistoti vaiduoklio valdose greit iš ten pabėgdavo, o visa tai serui Kenterviliui sukeldavo daug smagaus juoko. Bet, kai senojoje pilyje apsigyvena ponas Otisas su savo šeimyna, senąjį vaiduoklį ištinka šokas! Pasirodo, naujiesiems pilies šeimininkams, vaiduokliški gąsdinimo „bajeriukai“ visai nebaisūs ir …truputį pasenę.

Ką žmogus gali padaryti dėl meilės? Turbūt viską, kas yra jo jėgoms. Nikas, grojantis grupėje pavadinimu „The jerks off“, neseniai išsiskyrė su mergina vardu Tris. Nors, rodos, jų meilės istorija baigėsi, vaikinas vis dar tikisi ją susigrąžinti. Paskendęs liūdesyje Nikas nusprendžia kurti romantišką muziką, skirtą tik Trisei.

Šioje ekscentriškoje romantinėje komedijoje Juliette Binoche tiesiog švyti vaidindama išsiskyrusią menininkę, atkakliai ieškančią tikrosios meilės. Vienatvę Izabelė praskaidrina vis naujais pasimatymais ir neslepia nusivylimo kiekvienu į lovą pasiguldytu meilužiu. Kurdama Izabelės odisėją per įvairiausių gerbėjų glėbius ir širdis ieškant to Vienintelio režisierė Claire Denis siūlo gaivų feministinį žvilgsnį į meilę ir seksą. Filmas sukurtas pagal Roland’o Barthes’o 1977-aisiais parašytus „Meilės diskurso fragmentus“. Kaip ir knygoje, Claire Denis ekranizacijoje kiekvienas žiūrovas atpažins dalelę savęs.