„Saldus gyvenimas“ rodo jauną ir perspektyvų žurnalistą Marčelo Rubinį (akt. Marcello Mastroianni), turintį ambicijų tapti rašytoju, tačiau švaistantį talentą antrarūšiuose bulvariniuose leidiniuose, kurie tik vaikosi paskalų ir sekioja paskui įžymybes. Tačiau darbas ir pažintys Marčelui atveria visas duris į aukštuomenės vakarėlius, kuriuose sukasi tiek kilmingi vietos aristokratai, tiek intelektualai, tiek aktoriai ir kitos įžymybės. Marčelo keliauja iš vakarėlio į kitą, nevengia intymios moterų draugijos, tad dažnai nutinka taip, kad rytais atsibunda vis kitos gražuolės glėbyje. Dėl to nieko keista, kad paryčiais grįžus į namus ir bent šiek tiek išsiblaivius jam tenka spręsti konfliktus su sužadėtine Ema (akt. Yvonne Furneaux).
Aštuonmetis Koulas Syras atrodė kaip ir visi jo bendraamžiai - paprastas, mielas berniukas. Tačiau jis turėjo paslaptį, apie kurią kartą papasakojo tik psichologui Malkolmui Krovui, kuris berniuko viduje įžvelgė žymiai vyresnio paciento, kurio pagydyti nepavyko, problemas. Daktaras buvo ne vienintelis, kuris tą paslaptį sužinojo. "Aš matau mirusiuosius",- paprastai prasitaria aštuonmetis Koulas, kai Malkolmui pavyksta pasibelsti į jo sielą. Už šių žodžių slypi baisi nežinia ir vis artėjantis skausmingas suvokimas, jog šeštasis pojūtis, kurį turi berniukas, yra nesuvaldomas ir pražūtingas. Mirusieji, kurie aplanko Koulą - piktos, pasimetusios sielos, besiblaškančios ir vis dar nerandančios sau vietos. Ar vaikas tiesiog mato viską, kas yra aplink mus? Ar dar įmanoma apsaugoti berniuką nuo jo šeštojo pojūčio?
Du tarpusavyje nepažįstamus vyrus, Benigną ir Marką, likimas atveda į privačią Madrido ligoninę. Prieš keletą mėnesių atsitiktinai jie buvo susitikę teatro spektaklyje, bet šį kartą vyriškius suvienija tragedija – Miško klinikoje gydomos jų mylimos moterys, dėl skirtingų priežasčių panirusios į komą. Benignas ligoninėje dirba slaugu ir prižiūri baleto šokėją Alisiją, kurią gatvėje partrenkė automobilis, o žurnalistas Markas atvyksta budėti prie matadorės Lidijos, sunkiai sužeistos per kovą su jaučiu koridoje. Abu vyrai kalbasi ir dalijasi išgyvenimais su savo mylimosiomis, nors iš jų nesulaukia jokio atsakymo. Benignas labai laimingas, kad pagaliau rado vienintelę širdies damą Alisiją, kuri taip pat aistringai jį myli. O Markas dažnai depresuoja ir liūdi, nes neturi galimybės išsiaiškinti, ką iš tiesų jam jaučia Lidija...
La Manča – tipiškas Ispanijos kaimelis. Tokiuose kaimeliuose didžiąją gyventojų dalį sudaro moterys. Jos senatvės sulaukia vienišos, nes vyrai tokiose gyvenvietėse miršta jauni. Aistringoms moterims belieka pasitenkinti trumpomis laimės ir meilės akimirkomis jaunystėje, o sulaukus auksinio amžiaus – guostis prisiminimais.
Filmo veiksmas prasideda, kai Deividas Manas verslo reikalais išvyksta į kelionę. Jis turi pasiekti kliento biurą, kol šis dar neišvažiavo atostogauti. Netrukus kelyje Deividui tenka aplenkti lėtai slenkantį ir labai dūmijantį sunkvežimį su cisterna. Vairuotojas įsižeidžia ir įtūžęs ima persekioti Deividą. Prasideda mirtinos gaudynės.
Kristina – buvusi narkomanė, kuri filmo pradžioje – laiminga motina ir dviejų mergaičių motina. Polas – matematikas, kurio žmona laukiasi, tačiau jis abejoja, ar sulauks savo kūdikio – jo širdis atsisako plakti. Džekas – atsivertęs nusikaltėlis, beveik religinis fanatikas. Džekas padaro avariją, kurios pasekmės skaudžios – žūva Kristinos vaikai ir vyras. Polas gauna Kristinos vyro širdį kartu su jos prisiminimais. Kristina ieško vyro, sugriovusio jos gyvenimą, ir įsipainioja į meilės romaną su Polu.
Nužudomas jaunas banko tarnautojas ir, tapęs vaiduokliu, sužino, kad buvo nužudytas neatsitiktinai. Jis bando perspėti savo mylimąją, kad jai gresia pavojus. Jam padeda ekstrasensė, kuri vienintelė girdi ir gali perduoti jo žodžius. Po daugybės nuotykių, komiškų aplinkybių ir širdį veriančių scenų, kai mirusiojo vėlė bendrauja su mylimąja, visi žmogžudžiai nugarma į pragarą.
Pirmojo savo spalvoto filmo „Panieka“ siužetui Godard’as savaip pritaikė italų rašytojo Alberto Moravios to paties pavadinimo romaną. Žymus vokiečių režisierius Fricas Langas vaidina pats save, Kaprio saloje statantį filmą pagal Homero „Odisėją“. Filmo prodiuseris amerikietis Prokošas nepatenkintas rezultatu, todėl nusamdo scenaristą Polį Javalą perrašyti scenarijų. Javalas nekreipia dėmesio į tai, kad Prokošas domisi jo žmona Kamil. Polui Odisėjo istorija yra proga sugrįžti prie kino ištakų, tačiau kūrybinius sumanymus trikdo nesutarimai su žmona.
Talentinga FTB naujokė Li Harker (aktorė Maika Monroe) gauna užduotį: pabandyti išnarplioti serijinio žudiko (vaidina Nicolas Cage) bylą. Visus nužudymus sieja keisti sutapimai ir dar keistesni, okultinius primenantys, simboliai, kurių iki šiol niekam nepavyko suprasti. Lyg to būtų maža, Li netrukus suvokia, kad tam tikri ženklai rodo ir jos pačios sąsają su žudiku. Aišku viena: jeigu jo nepavyks sustabdyti, yra tik laiko klausimas, kuomet žudikas smogs ir vėl.
Norėdami atpažinti už tris žmogžudystes atsakingą nusikaltėlių grupę, Rikardo Tubsas ir Trudis slapta perveža narkotikų krovinius į pietų Floridą. Su tiekėjais iš pietų Floridos dirbantis charizmatiškas Sonis Kroketas įsivelia į meilės ryšius su Izabela, rytietiško kraujo ginklų bei narkotikų prekiautojo žmona. Pavojingas seklių žaidimas pasiekia kraštutinę ribą, kai policininkas ir žaidėjas tampa vienu asmeniu...