Třetí klavírní koncert c moll, op. 37 a předehru Coriolan bonnského hudebního génia přednáší Symfonický orchestr Srbského rozhlasu a televize pod taktovkou Srboljuba Diniće... Beethovenův třetí Klavírní koncert c moll, op. 37, je přímým předchůdcem napětí, které přinesla jeho II. symfonie a oratorium Kristus na hoře Olivetské. Povšimneme-li si hluboké vnitřní příbuznosti tohoto díla s Mozartovým subjektivistickým koncertem d moll, uvědomíme si, že převratná Beethovenova orientace vycházela sice z tradice, ale už tu vypozorujeme odklon od koncertantní formy k zvýšené koncentrovanosti stavební. Beethoven totiž v tomto koncertu staví části skladby spíše symfonicky a prvně odhaluje chmurnou dramatičnost typickou pro jeho pozdní tvorbu. Koncertně prvně zazněl 5. dubna 1803 ve Vídni s autorem za klavírem...
Nick Cave hraje sólo na klavír písně napříč svou hudební kariérou. V unikátní podobě tak představuje skladby od raných Bad Seeds a Grindermana až k současným titulům z Nick Cave & the Bad Seed a alba „Ghosteen“.
Tom vstupuje zleva na scénu v bílé kravatě a fraku, usedá ke klavíru, soustředí se, zatímco se orchestr pod ním rozehrává, a začíná hrát Lisztovu Uherskou rapsodii. Bez vědomí Toma i publika Jerry spí přes několik vysokotónových kláves uvnitř nástroje, takže ho Tomova hra nakonec probudí. Jerry je bušen kladívky, odrážen dráty a mačkán Tomem, když se kocour snaží zahrát koncert a přitom se zbavit Jerryho. Jerryho obranné výpady dodávají programu na svižnosti a odpovídají Tomovi na Jerryho vlastní obratný hudební útok. Na konci koncertu zůstane po duetu stát jen jedno zvíře, které si vyslouží potlesk publika.
Stěhovací společnost Laurela a Hardyho má před sebou náročný úkol (a na zádech): vynést klavír do monumentálního schodiště do domu profesora von Schwarzenhoffena. Úkol jim komplikuje drzá chůva a, aniž by to věděli, sám netrpělivý profesor von Schwarzenhoffen. Největším problémem je však síla gravitace, která klavír opakovaně stahuje zpět na dno schodiště.