Pradedančiojo režisieriaus bei veiksmo filmų aktoriaus Tony Jaa trileris "Ong bak 2" – dar viena duoklė garbingam kovos menui. Turime pripažinti, kad juostos scenarijus nėra originalus, tačiau kai kurios kovos scenos nėra visiškai eilinės. Juosta "Ong-Bak: Muay Thai karys" (Ong-bak) pasirodė dar 2003 metais. Jos herojus, kurį suvaidino Tony Jaa, iškeliavo į pavogtos Budos statulėles paieškas. Antroje dalyje aktorius nusprendė stoti ir prie režisieriaus vairo.

Kultinė kino juosta „Ant bangos keteros“ (su K. Reeves‘u ir P. Swayze‘u) apie banglentėmis skriejusius bankų plėšikus pirmąją „Greitų ir įsiutusių” dalį filmavusį režisierių Ericson’ą Core įkvėpė sukurti dar nutūktgalviškesnį filmą apie grupę gerai treniruotų atletų, galinčių čiuožti didžiausiomis bangomis ar be jokios įrangos įkopti į stačiausią uolą, puikiai valdančių motociklus, snieglentes ir „kostiumsparnius“ (wingsuit). Šiems ekstremalams įvykdžius virtinę neįtikėtinų apiplėšimų, jaunam FTB agentui Džoniui pavedama infiltruotis į jų gaują ir ją demaskuoti. Tačiau įgavęs gaujos vadeivos Bodžio pasitikėjimą ir sužinojęs jo tikruosius tikslus, Džonis ima abejoti, kieno jis pusėje.

Po pirmųjų finalinių muštynių, keletas mušeikų patenka į kalėjimą, kuriame sutinka savo senus priešus. Dabar jiems reikia pastovėti ir už save, ir už žmones likusius laisvėje. Tikintiems, kad filme vėl išvys gatves ir futbolo aistruolių riaušes, reikia nuvilti, to šiame filme tikrai neišvysite. Bet įtemptas siužetas garantuotas.

Slaptajam agentui Koldui šį kartą teko neįvykdoma užduotis: teroristai ketina susprogdinti branduolinį užtaisą Los Andžele. Pasirodo, nusikaltėlių gretose darbuojasi ir buvęs CŽV agentas, kurį visi laikė žuvusiu. Kieno pusėje yra prisikėlęs iš numirusiųjų? Nusikaltėlių ar slaptųjų tarnybų?