Po to, kai animacijos studijos „Pixar“ kūrėjai atvėrė žiūrovams nuostabius mašinėlių, superherojų, žuvų ir žaislų pasaulius, dabar jie nusitaikė į kanalizaciją. Tačiau ne bet kokią, o visų pasaulio kulinarų ir gurmanų sostinės Paryžiaus kanalizaciją! Kurioje, pasirodo, taip pat verda gyvenimas ir visiškai kitoks nei Paryžiaus gatvėse. Kas keisčiausia, svajonės ant žemės ir po ja gali skirtis labai labai nedaug. Naujasis „Pixar“ išdaigininkų pasakojimo herojus – mielas žiurkių padermės atstovas, vardu Remis, kuris svajoja tapti žymiu kulinaru. Nepaisant savo šeimos pasipriešinimo ir akivaizdžios buvimo žiurke problemos, Remis atkakliai ieško galimybių patekti į Prancūzijos sostinės restoranus ir ten pademonstruoti savo neeilinį kulinarinį talentą.

Andrėja, jauna mergina iš mažo miestelio, vos tik baigusi koledžą gauna darbą. Ji pradeda dirbti garsaus ir įtakingo madų žurnalo leidėjos ir vyriausiosios redaktorės Mirandos Pristli asistente. Andrėja atsiduria įstaigoje, kur už kiekvieno kampo tik ir girdisi „Prada!“, „Armani!“, „Versace!“. Kiekvieną mielą dieną Andrėjos ištvermė bandoma trumpais griežtais nurodymais telefonu: nupirkti specialiai redaktorei pasiūtus „Chanel“ teniso šortukus, Mirandos padūkėlėms dukroms asmeniniu lėktuvu į Paryžių nuskraidinti naujausią, dar knygynų lentynose nepasirodžiusią knygą apie Harį Poterį, patiekti Mirandai latte kavą tokio tirštumo, kokio ji labiausiai mėgsta ir t.t. Užduotys sunkėja nuo paprasčiausiai nemalonių iki tiesiog nežmoniškų, ir Andrėja pamažu pradeda suvokti, kad tas darbas, dėl kurio jos bendraamžės kristų negyvos, ją gali nuvaryti į kapus.

Viskas prasidėjo 1870-siais, kai Paryžiaus publika sausakimšai užpildydavo ištaigingai įrengtą salę, kad galėtų bent akies krašteliu pamatyti temperamentingosios primadonos La Karlota (akt. Minnie Driver) pasirodymą. Tačiau populiarios dainininkės ambicijas netikėtai užgauna naujieji Operos teatro vadybininkai bei turtingasis aristokratas Raulis de Čagnis (akt. Patrickas Wilsonas). Po kelių kivirčų La Karlota nusprendžia daugiau nelipti ir su trenksmai palieka teatrą.

Tai romantinė drama, režisuota gerai žinomo italo Bernardo Bertolucci. Veiksmas vyksta 1968 metais, kuomet Paryžiaus gatvės tapo mūšio lauku – protestuojantys jauni žmonės drąsiai stojo į kovą su policijos pareigūnais. Didžioji dalis „Svajotojų“ veiksmo vyksta viename Paryžiaus bute, pro kurio langą yra gerai matomi visi neramumai. Istorija sukasi apie į Paryžių atvykusį studentą Metjų. Vaikinas studijuoja prancūzų kalbą ir be galo domisi filmais. Jis susipažįsta su dviem panašiais kino fanatikais – dvyniais Teo ir jo seserimi Izabele. Trijulė apsigyvena kartu ir mėgaujasi filmais, alkoholiu, meile ir svajonėmis. Tačiau vieną dieną Metjus yra įtraukiamas į keistus dvynių erotinius žaidimus. Kritikai šią juostą apibūdina, kaip už širdies griebiančią „Paskutinis tango Paryžiuje“ (Last Tango in Paris) ir „Pavogtas grožis“ (Stealing Beauty) kombinaciją, su seksualinio smalsumo prieskoniu.

Paryžius - meilės miestas. Šio jausmo pilna visur: gatvėse, kavinėse, po Eifelio bokštu, prie Luvro muziejaus, požeminio metro stotelėje ir net kapinėse. Romantinės komedijos Amelija iš Monmartro kūrėjas sugebėjo suvienyti 18 pasaulinio garso režisierių, kuriems suformulavo intriguojančią užduotį - sukurti trumpą filmuką apie Prancūzijos sostinę pasirinktame didžiulio miesto rajone. Galutiniame rezultate gavosi magiškų istorijų kaleidoskopas apie džiaugsmą, išsiskyrimą, mirtį, atsidavimą, pasiaukojimą, viltį, neplanuotus susitikimus, netikėtus atradimus ir, žinoma, meilę. Šiuose skirtingų nuotaikų ir išradingų stilių trumpo metražo kūrinėliuose prieš jūsų akis atsiskleis visiškai kitoks Paryžius, kokios jūs dar niekuomet nematėte anksčiau.Kiekvienas režisierius įsivaizdavo ir interpretavo žodį Meilė visiškai skirtingai, todėl jų filmai nustebins, prajuokins, nuliūdins, sujaudins ir privers nubraukti ašarą.

Ponas Bynas šįkart keliauja į JAV ir šįkart jis - meno žinovas. Bent jau taip mano amerikiečiai, savo galerijoje pristatantys labai vertingą paveikslą... O iš tiesų ponas Bynas taip pabodo anglams, jog šie nusprendė juo nusikratyti nors keliems mėnesiams. Taigi ponas Bynas atvyksta į Ameriką... Prasideda tikrų katastrofų virtinė... Filme vaidina puikių komikų pora: anglas Rovenas Atkinsonas ir amerikietis Piteris Maknikolas, gerai pažįstamas iš serialo "Eli Makbyl".

"Taksi 2” – populiarios komedijos tęsinys. Šį kartą į Prancūziją atvyksta Japonijos užsienio reikalų ministras. Ministrą labai domina policijos kova su terorizmu. Todėl prancūzų policininkai surengia svečiui kovos metodų demonstravimo seansą. Viena grupė vaidina užpuolikus. Antroji grupė tuos "teroristus” gaudo ir tramdo. O Japonų jakudzos tuo tarpu kuo ramiausiai savo ministrą pagrobia ir nusiveža nežinoma kryptimi. Į kovą už šalies policijos garbę stoja Danielis ir Emiljenas. Danielis iki šiol vairuoja savo garsųjį baltą "Peugeot”, kuris atrodo kaip senas griozdas, bet yra ne tas kuo apsimeta. Iki šiol tebemyli žaviąją Lili ir todėl yra įpainiojamas į istoriją su ministru. Ir, aišku, tebėra greičiausias Prancūzijos (o gal ir pasaulio) taksi vairuotojas.