A szégyenlős és visszahúzódó Ben most fejezte be az egyetemet, és készen áll, hogy beteljesítse szülei akaratát: találjon magának egy jól fizető állást, keressen magának egy feleséget és teremtse újra szülei unalmas életét. Valószínűleg így is tenne, ha a szülei barátainál tett látogatás során a csinos Elaine édesanyja, a középkorú Mrs. Robinson el nem csábítaná a kisfiús Ben-t. Miközben viszonyt kezd Mrs. Robinson-nal, Ben lassan rádöbben, hogy szerelmes Elaine-be, aki viszont San Franciscóba megy tanulni. Mire Ben végre döntésre jut és rászánja magát, hogy elvegye feleségül a lányt, Elaine már másnak ígéri a kezét. Ben azonban most már nem hagyja magát.
Ez a szívmelengető karácsonyi mese Szenteste kezdődik, mikor Melton, Chadwick és O`Brien, a három gazdag, de magányos cégvezető úgy érzi, hálával tartozik annak az egymást nem ismerő fiatal nőnek és férfinak, akik anno visszaszolgáltattak elveszett tárcájukat, ezért meginvitálják őket az ünnepi vacsorához. Jean és James egymásba szeret és összebarátkozik az idős üzletemberekkel... akik nem sokkal később meghalnak egy repülőgép-szerencsétlenségben, ám visszatérnek szellemként, hogy tovább egyengessék a fiatal szerelmesek útját.
A magyar filmpiacon érthetetlenül és méltánytalanul mellőzött film egy naiv, lelkes és céltudatos színésznő útját követi nyomon a sztárrá válásig, Katharine Hepburn fantasztikus alakításában, (több helyen a mi Molnár Ferencünk sajátos méltatásával.) Katharine Hepburn ezért az alakításáért 1934-ben elnyerte a legjobb női főszereplő Oscar-díjat.
A cím a szerelem híres-hírhedt tankönyvére utal, amelyet kétezer éves szanszkrit szövegek alapján írt egy indiai tudós a negyedik században. A film maga azonban a 16. században játszódó romantikus mese, amely szerelemről, féltékenységről, rivalizálásról, életről és halálról szól. Tara hercegnő és Maya, a szegény szolgálólány, gyerekkoruk óta játszótársak, szinte együtt nevelkednek. De amikor az ambiciózus Maya elcsábítja Tara királyi férjét a nászéjszakájukon, elzavarják a háztól. Kalandos fordulatok után mégis a főúri udvarba kerül, s újra vetélytársa lesz Tarának. De Maya már mást szeret...
A Coca-Cola cég egyik munkatársát Ausztráliába küldik, hogy az ottani leányvállalatnál rendet csináljon. A kiküldött - élve rendkívüli hatalmával - alaposan felforgatja a vállalat életét. Emiatt valóságos "Cola-háború" tör ki Ausztráliában...
Ez a film a folytatást a sorozatnak. A 3 srác az 50-es évek közepén járnak és mint mindig a szexet hajtják amiket vicces események követnek.
Energikus, üdítően eredeti romantikus komédia a Bermuda-háromszög: Egy nem-monogám kísérlet c. darab alapján. A film a rendező első filmje. A két főszereplő (akik mellesleg nem néznek ki rosszul) Sassafras (Daniele Ferraro), egy bátor fámm, és Lou, egy félénk buccs (Mitchelle Wolff), akik San Franciscóban közös lakásba költöznek, és egymásba szeretnek. Kapcsolatuk - kísérleti jelleggel - nyitott. Lefektetnek maguknak néhány speciális szabályt arra az esetre, ha másokkal is összejönnének. A szabályok azonban arra valók, hogy megszegjék őket és amikor mindketten ugyanazon a szülinapi partin bukkannak fel, kitör közöttük a szexuális feszültség, elszabadulnak az indulatok... majd lefekvés előtt egymás vállán sírják el bánatukat. Matthew Ferraro díjnyertes zenéjének kíséretével betekintést nyerhetünk a korai 90-es évek San Franciscójának erotikus energiaáramába.
Los Angelest sorozatgyilkosságok tartják rettegésben. A bűntények helyszínén a rendőrség elmetszett torkú, meztelen áldozatokat, valamint egy titokzatos, vérrel festett jelet talál – a sárkányvirág szimbólumát. Az üggyel megbízott, csinos, fiatal nyomozónő nagy kihívás előtt áll, és hamarosan rájön, hogy a rejtély megoldásához az életét is kockáztatnia kell…