Darbas, šeima, nedidelis gražus namelis užmiestyje su gėlynu, pievele ir akinančio baltumo tvora, automobilis garaže… Amerikietiškos svajonės išsipildymas? O gal… amerikietiškas pragaras?… "Jau kuris laikas esu miręs”, - šiais pagrindinio herojaus žodžiais prasideda tragikomedija "Amerikos grožybės”, juosta, kurią daugelis kritikų jau dabar vadina viena geriausių iš kada nors Holivude sukurtų filmų. Tai jaudinantis ir šiurpinantis pasakojimas apie vienatvę, susvetimėjimą, neišsipildžiusius troškimus, slepiamas aistras, sudaužytas svajones ir apie graudžiai komišką maištą – bandymą išsivaduoti iš slegiančios kasdienybės gniaužtų.
Filmo siužetas suskaidytas į epizodus, kuriuos sieja Šventojo Gralio užduotis ir Terry Gilliamo animaciniai intarpai. Filmo pradžioje karalius Artūras renka riterius savo Apvaliajam Stalui. Po kelių nesėkmių galiausiai prie jo prisijungia seras Bedeveras Išmintingasis seras Lanselotas Narsusis, seras Galahadas Tyrasis, seras Robinas Ne Toks Narsus Kaip Seras Lanselotas ir seras Kuris Šiame Filme Nepasirodo. Riteriams Dievas duoda užduotį surasti šventąjį Gralį. Beieškodami riteriai susiduria su įvairiais pavojais: Juodligės pilies merginomis, Riteriais, kurie sako Ni, triušiu žudiku ir kt. Filme gausu kitų epizodinių veikėjų: valstiečiai anarchosindikalistai, vienuoliai, giedantys lotyniškai, ragana, Pelkės pilies karalius ir jo sūnus, burtininkas, Mirties Tilto sargas, prancūzai. Periodiškai pasirodo elementų, susijusių su kregždėmis.
Brajanas gimė arklidėje visai netoli Jėzaus, todėl yra laikomas mesiju, o visos jo pastangos įtikinti savo sekėjus, kad taip nėra, bevaisės. Dėl aštrios religinės satyros filmą nepalankiai sutiko daugelis religinių bendruomenių vadovų. 2009-aisiais, po 30 metų, draudimas rodyti šį filmą galiausiai buvo atšauktas Velso Aberistvito miestelyje. Tuo tarpu Švedija, pasinaudodama dėl šio filmo kilusiu triukšmu, savo šalyje „Brajano gyvenimą“ reklamavo kaip „filmą, kuris toks smagus, kad buvo uždraustas Norvegijoje“.
Vienas žymiausių W. Alleno filmų, atnešęs jam „Oskarą“ už geriausią režisūrą, scenarijų ir pasakojantis dviejų neurotiškų žmonių meilės istoriją: pirmą susitikimą, draugystę, problemas ir išsiskyrimą.
Septynerių metų Oliv yra pakviesta dalyvauti "Mažosios mis" rinkimuose - visa šeima išsiruošia į saulėtą Kaliforniją, kur išsipildys didžiausia mergaitės svajonė...
Šono gyvenimas šiuo metu nėra pats nuostabiausias. Jo mergina, pavargusi nuo kasdieninių pasimatymų vietiniame bare, jį palieka. Šono laikini pavaldiniai jo nelaiko rimtu vadovu, o kambariokai ketina vienas kitam perkąsti gerklę. Negana to – Londonas yra užtvindytas begalės zombių ir Šonui tenka ne tik pačiam gelbėtis, o dar ir išgelbėti nuo zombių savo kambariokus, tėvus ir buvusią merginą.
XIX amžiaus vidurys. Nebylė Ada išteka už Naujojoje Zelandijoje gyvenančio Stiuarto ir palieka gimtąją Škotiją tik su dviem brangenybėmis – dukterimi Flora ir numylėtuoju pianinu. Stiuartas atsisako nugabenti pianiną į namus ir palieka numestą ant kranto. Nuo šešerių nekalbanti Ada sugeba išreikšti vyrui savo neapykantą. Šiai stipriai moteriai tylėjimas – ne visada sutikimo ženklas. Ji viską girdi, tačiau su aplinkiniais bendrauja rašteliais ir muzika. Kokie iš tiesų jausmai kunkuliuoja šios tvirtos moters viduje, suvokia gal tik jos mažoji fantazuotoja duktė Flora. Laukinį primenantis Stiuarto kaimynas Beinsas nusiperka pianiną, kuris Adai atstoja balsą. Moteris gali atgauti instrumentą, tačiau turi ateiti į kaimyno namus ir išmokyti jį groti. Šios pamokos panardina filmo veikėjus į tikrą aistrų verpetą...
Filmas „Lakštingala“ - tai prie ekranų prikaustanti intriguojanti drama, nukeliantį žiūrovą į 1825 metų Australiją ir pasakojanti istoriją apie teisingumo ieškančią nuteistą airę Klerę ir jos draugą pėdsekį aborigeną Bilį kolonijinėje Tasmanijoje.
32-ejų metų Bridžita Džouns yra tipiška ir niekuo neišsiskirianti Londono gyventoja. Ji vieniša, išgyvena dėl pernelyg didelio svorio, potraukio rūkymui bei gėrimui ir svajoja galų gale susirasti svajonių vaikiną. Savo slaptas mintis patiki geriausiam pagalbininkui - dienoraščiui, kurio puslapiuose atsispindi merginos planai.
Frankas Farmeris tiki, kad viską galima kontroliuoti. Nuo to priklauso jo karjera. Jis, asmens sargybinis, aukščiausio lygio profesionalas, saugojęs du Amerikos prezidentus ir eilę galingų ir svarbių žmonių, atsitiktinumui nepalieka nė vieno šanso. Reičel – pop žvaigždė. Nerūpestingos dainininkės, besimėgaujančios šlove, darbu ir pinigais, gyvenimą sudrumsčia maniako fano grasinamo turinio laiškai. Farmeris samdomas užtikrinti Reičel saugumą. Ir? Jie įsimyli vienas kitą. Ne iš pirmo žvilgsnio . Ir ne iš antro…
Naujųjų metų išvakarės viešbutyje, menančiame praeities populiarumą, tačiau išgyvenančiame ne pačius geriausius laikus. Todėl tą naktį tebuvo užimti tik keturi kambariai, kuriuose apsigyveno itin keistos kompanijos: - moterys, siekiančios atgaivinti meilės dievaitę, pakvaišusi pora su išskirtiniais polinkiais, gangsterių šeima, nesusitvarkanti su savo vaikais ir kino žvaigždės, besilažinantys iš savo pirštų. Viešbučio budėtojui Tedui tai pirmoji darbo diena. O paskirtas jis čia buvo, idant švenčių metu pastovų personalą galima būtų paleisti atostogų. Tedas nėra viešbučio budėtojas iš prigimties ir gabumais šioje srityje jis taip pat nepasižymi. Jis supainioja iškvietimus, kambarius, paslaugas ir dėl to įsivelia į kvailas ir klaikias istorijas.