Filmo veiksmas vystosi nakties metu mažame Teksaso valstijos miestelyje, kai per mėnulio pilnatį iš šešėlių išlenda keisti ir žiaurūs sutvėrimai. Tačiau negailestingi kraugeriai nenutuokia, kad demoralizuota striptizo šokėja Šeri yra tikrai ne ta mergina, su kuria galima juokauti. Savanaudiškojo ir korumpuoto pulkininko užsakymu nuošalioje karinėje bazėje gaminamas biologinis ginklas paverčia šalia buvusius žmones alkanais zombiais, kurie terorizuoja ir veda link beprotybės miestelio gyventojus. Ligoninėje jau netelpa skausmingas traumas patyrę ir mirtinu virusu užsikrėtę nukentėjusieji. Pirmojo užpuolimo metu Šeri netenka kojos ir patiria žiaurų prievartos aktą. Jos buvęs meilužis sumąsto pakeisti nukąstą kūno dalį automatiniu ginklu ir paverčia savo gyvenimą svajojančią pakeisti merginą tobula žudymo mašina.

Buvęs vagis Arkinas įsibrauna į uzmiescio kotedzą pas savo darbdavį ir nori jį apvogti. Tačiau patekęs į vidų po kurio laiko supranta, kad yra dar kazkas kuris zudo zmones dėl malonumo. Tuomet Arkinas bando isgelbėti seimą kurią norėjo apsvarinti.

Antrasis Edwardo Shultso filmas nukelia žiūrovus į baisios ligos nusiaubtą pasaulį – vienus ji pražudė vos per kelias dienas, o likę gyvi desperatiškai ieško maisto ir nepasitiki niekuo aplinkui. Tai tikrai siaubinga liga: kūnas pasidengia kraujosrūvomis, akys pajuoduoja, žmogus vemia krauju. Tačiau tai nėra dar viena variacija „The Walking Dead“ ar „28 Days Later“ tema. Labai svarbu, kad Shultso pasaulio pabaigos vizija prasideda ne nuo atakos, o nuo įvykio, visam laikui pakeitusio jauno vyro gyvenimo trajektoriją: artimo žmogaus mirties. Tai filmas, kuriame blogiukai yra praradimas, sielvartas, skausmas, baimė ir nepasitikėjimas, o ne tradiciniai smegenų ištroškę zombiai, antgamtiškos jėgos, ar miškuose tūnančios raganos – ir nepaisant to, tai yra vienas baisiausių pastarųjų metų filmų.