Karšta 1983-iųjų vasara. 17-metis svajotojas Elijas tingiai leidžia dienas tėvų namuose Šiaurės Italijoje. Jis klausosi muzikos, groja pianinu, skaito knygas, žaidžia tinklinį, droviai flirtuoja su merginomis, nepraleidžia maudynių ir naktinių pramogų, kol į vilą šešioms savaitėms iš JAV atvyksta jaunas akademikas Oliveris. Jį kaip asistentą tyrimui apie graikų-romėnų kultūrą pasikviečia Elijo profesorius tėvas. Pasitikintis savimi išvaizdus žydų kilmės amerikietis stilingai rengiasi ir puikiai atrodo. Iš pradžių Elijas gan šaltai ir arogantiškai reaguoja į naują kaimyną, bet jau netrukus jie dviese važinėjasi dviračiais po apylinkes. Elijas nedrąsiai pradeda rodyti dėmesį spontaniškam 24-erių Oliveriui ir netrukus tarp jų įsiplieskia aistra.

Keturi mažo Oregono valstijos miestelio draugai - jautrusis Gordis (Vilas Wheatonas), “kietas vyrukas” Krisas (Riveris Phoenixas), išsišokėlis Tedis (Corey Feldmanas) ir baikštusis Vernas (Jerry O’Connelis) – ryžtasi surasti žuvusio jų vienmečio kūną. Norėdami miestelėnų akyse tapti didvyriais, jie leidžiasi į nepaprastą dviejų dienų žygį, kuris vaikinams virsta tikru gyvenimo išbandymu. Jie rūko, keikiasi, pasakoja neįtikėtinas istorijas, bet, ištikus nelaimei, ištikimai gelbsti vienas kitą. Kai paaugliams tenka susiremti su karingai nusiteikusia miestelio gauja, kuri taip pat ieško žuvusiojo kūno, keturi draugai savyje atranda tiek jėgų, kiek nė nemanė turį. “Likime kartu” – išskirtinis filmas apie draugystę ir neišdildomus paauglystės įspūdžius. Pilnas sąmojo ir netikėtumų, filmas pastatytas pagal Stephen Kingo novelę “Kūnas”.

Ši devinto dešimtmečio mokyklinė drama tapo beveik kultiniu filmu. Jame vaidino karščiausios to dešimtmečio jaunos žvaigždės. Grupelė mokinių paliekama po pamokų šeštadienį bibliotekoje. Priversti ieškot geriausios išeities esamomis aplinkybėmis, jaunuoliai išmoksta suprast vieni kitus. Ir paaiškėja, kad nepaisant skirtumų, jie turi daug daugiau bendro nei manė iš pradžių...

Margaret Saimon yra vos vienuolika, kai jos šeima iš Niujorko persikelia į Farbruka, Naujajame Džersyje. Margaret mama yra krikščionė, o tėvas - žydas. Margaret buvo auginama be polinkio į kurią nors religiją, nė vienos nepraktikuoja, bet dažnai meldžiasi Dievui pradėdama žodžiais: „Ar tu čia, Dieve? Tai aš, Margaret.“ Ji ima jaustis nepatogiai, kadangi neturi polinkio į religiją. Mokyklos užduočiai nusprendžia tyrinėti žmonių religinius įsitikinimus, nes tikisi, kad tai padės išsiaiškinti savo pačios religiją. Dalis tyrimo susideda iš ėjimo į skirtingas garbinimo vietas, kad geriau suprastų religinę praktiką, taip pat, kad pamatytų, ar kuri jų tinka jai. Mergaitei patinka leisti laiką su savo močiute žyde Silvija Saimon, kuri ją myli tokią, kokia ši yra, ir tikisi, kad Margaret priims judaizmą po apsilankymo sinagogoje.

Sugalvojęs norą dvylikametis Džošas Baskinas tampa trisdešimtmečiu vyru ir išvažiuoja į Niujorką dirbti „Makmileno“ žaislų kompanijoje. Netyčia susitikęs įmonės savininką Džošas sulaukia paaukštinimo ir tampa naujų žaislų bandytoju. Neilgai trukus Džošu susidomi kolegė Siuzan Lorenc. Suaugusiojo gyvenimo realijos Džošui darosi per sunkios ir jis pradeda svajoti, kaip vėl tapti dvylikamečiu.

Šešiolikmetė Džuno ir jos draugas prisižaidė – po pasilinksminimo mergina tapo nėščia. Visi rūpesčiai yra užkraunami būsimai mamytei, kuriai abortas nėra priimtinas. Vienintėlis racionalus sprendimas - perleisti kažkam savo kūdikį...