Pusamžis vyriškis kažkodėl sugalvojo pasitraukti iš gyvenimo ir ieško, kas jam padėtų. Jis jau išsikasė duobę, o kai žengs šį drastišką žingsnį, pagalbininkas teturės užberti jį žemėmis. Šios paslaugos jis prašo kurdų afganistaniečių, kurdų, turkų, benamių, kareivį, seminarijos studentą, muziejaus darbuotoją. Kiekvienam vyras siūlo nemažą pinigų sumą, kad šie padėtų jam išeiti iš šio pasaulio. Tačiau kiekvienas turi savų priežasčių atsisakyti – baimė, religiniai įsitikinimai, net pasibjaurėjimas ir įsitikinimas, kad pagrindinis personažas švaisto jam Dievo dovanotą gyvenimą. Galiausiai suranda seną turkų taksidermininką, kuris turi sergantį sūnų ir anksčiau pats bandė pasitraukti iš gyvenimo. Šis vyras sutinka padėti.

Didžiojo nuosmukio metu viską praradusi, vieniša moteris leidžiasi į kelionę po Jungtinių Amerikos valstijų vakarus, gyvendama tarsi šių dienų klajoklė – savadarbiame namelyje ant ratų. Po ekonominio mažo Nevados miestelio žlugimo, Fern susipakuoja savo mantą į furgoną ir leidžiasi į kelią, tyrinėdama gyvenimą už įprastos visuomenės ribų, kaip šiuolaikinis klajoklis. Trečiajame režisierės Chloé Zhao vaidybiniame filme vaidina tikri klajokliai - Linda, Svankė, Bobas – kaip Fern mentoriai ir bendražygiai, nukeliantys ten, kur niekada nebuvote, supažindina su nuostabiais žmonėmis, apie kuriuos mažai ar nieko nežinojote, ir palieka jus kupinus jausmų, kurių galbūt nejutote, bet džiaugiatės šia kelione ir joje pasikeitėte. Vienas iš dalykų, kuriuos šiame gyvenime labiausiai mėgsta klajokliai, yra tai, kad nėra galutinio atsisveikinimo. Sutinki šimtus žmonių ir niekada neatsisveikini. Klajokliai tiesiog sako „pamatysiu tave kelyje“.

Romos imperijoje daugėja krikščionių. Aleksandrijos gatvėse vyksta aršūs debatai tarp pagonių ir krikščionių. Tik miesto bibliotekoje religiniai klausimai paliekami ramybėje. Čia ne tik saugomi reikšmingiausi mokslo šaltiniai, senieji raštai, bet mokomi kilmingųjų vaikai. Žymia astronomijos, matematikos ir filosofijos žinove Hipatija žavimasi ne tik kaip mokslininke. Meilę jai viešai prisipažįsta jos mokinys Orestas. Tačiau moteriai svarbiausia yra mokslas. Netrukus religiniai neramumai pasiekia ir biblioteką. Senasis pasaulis pasikeičia visiems laikams. Šiame chaose blaškosi krikščionys, pagonys, vergai, kilmingieji.

Grupė jaunų Maneteno aukštuomenės jaunuolių nerūpestingai leidžia iškilmingą debiutantų sezoną, kai prie jų prisijungia provokuojantis neįprastas pašalinis.