Mārtijs Makflājs ir tipisks amerikāņu pusaudzis astoņdesmito gadu Amerikā. Viņš ar traka zinātnieka radīto un plutonija darbināto DeLorean nejauši tiek nosūtīts atpakaļ uz 1955. gadu. Savā trakotajā un lielākoties aizraujošajā ceļojumā laikā par Martija uzdevumu kļūst viņa tolaik jauno vecāku - pusaudžu - savešana kopā un likšana abiem iemīlēties, jo šis ir vienīgais veids, kā viņš var nonākt atpakaļ nākotnē.

Triloģijas otrā filma ir nosaukta vienā no Francijas karoga krāsām un ir veltīta vienlīdzībai – otrajai vērtībai franču devīzē "Brīvība, vienlīdzība, brālība". Tā vēsta par Karolu – poļu imigrantu, kurš Parīzē strādā par frizieri. Viņa sieva francūziete Dominika pieprasa šķiršanos un nepatiesi apsūdz viņu ļaunprātīgā dedzināšanā. Karolam izdodas atgriezties Varšavā, kur viņš ātri atrod ienesīgu nodarbošanos un izplāno smalku atriebību Dominikai.

Armando Januči filma ir parodija par laikiem, kad Padomju Savienībā pēc Staļina nāves 1953. gadā sākās cīņa par varu. Groteskie personāži varas ešelonos katrs uzsāka savu slepenu spēli. Pēc likuma varu pārņēma Staļina vietnieks Maļenkovs, bet arī Berija un Hruščovs sāka vērpt intrigas, lai iesēstos viņa krēslā. Beigu beigās uzvarētājs šajā spēlē izrādījās Staļina bēru rīkotājs Ņikita Hruščovs, kuram izdevās pārspēt viltībā Beriju un viņu likvidēt.

Henrijs ir spēlētājs, kurš prasmīgi vilina sievietes. Bet, kad šis veterinārārsts satiek Lūsiju, meiteni ar neparastu problēmu, kad runa ir par pilnīgu atsaukšanu, viņš saprot, ka ir iespējams iemīlēties no jauna ... un atkal, un atkal. Tas ir tāpēc, ka apburošajai Lūsijai nav īstermiņa atmiņas, tāpēc Henrijam viņa jāturpina dienu pēc dienas, līdz viņš beidzot viņu slauka no kājām.