Sukrečiančios istorijos centre – „Titanike“ įsiplieskę dviejų socialinės ir turtinės prarajos skiriamų jaunų žmonių – septyniolikmetės aukštuomenės damos Rouz ir valkataujančio dailininko Džeko, paskutinę akimirką kortomis išlošusio bilietą ir įsėdusio į laivą, – jausmai. Tačiau jų meilei lemta liepsnoti tik vieną naktį... Po 84 metų 101-ų sulaukusi Rouz proanūkei papasakos šią tragiškos meilės ir didžiausios katastrofos istoriją...

Niujorko policininkas Džonas Makleinas atvyksta į Los Andželą aplankyti žmonos, kuri darbovietėje linksminasi Kalėdų vakarėlyje. Staiga pastatą užgrobia teroristai. Profesinė pareiga, žmoniškumas ir meilė suteikia ryžto stoti į žūtbūtinį mūšį.

Tai britų drama apie Raudonųjų Khmerų rėžimą Kambodžoje, paremta dviejų žurnalistų patirtimi – kambodžiečio Ditho Prano ir amerikiečio Sidnėjaus Šanbergo.

„Apolo 13 / Apollo 13“ – tai nuotykių drama, nukelianti į tikrais įvykiais paremtą istoriją apie 1970 –ųjų balandį į Mėnulį skridusus amerikiečius astronautus, įstrigusius kosmose. „Apolo 13“ – tai astronautų ekipažas, kuris atsidūrė beviltiškoje padėtyje, kai kosmose sprogo deguonies balionas. Jei nebūtų radę išeities, trys astronautai galėjo kosmose uždusti, nusinuodyti kenksmingomis dujomis arba mirtinai sušalti. Bet jiems pavyko išsigelbėti tik išlaikius racionalų protą.

1988-ųjų sausį žinomas Vokietijos prodiuseris Frankas Farianas (tuo metu beprotiškai populiarios grupės Boney M prodiuseris) į savo studiją Miunchene pasikvietė du vaikinus, trokštančius išgarsėti muzikos versle. Vietinis Robas Pilatusas ir paryžietis Fabrice‘as Morvanas gerai atrodė, puikiai šoko, bet jų balsai nebuvo ypatingi. Visgi prodiuserio tai nesustabdė. Aiškiai matydamas vaikinų potencialą, jis panaudojo schemą, kuri, kaip daug kas įtaria, buvo naudojama ir Boney M. atveju: vaikinai tiesiog žiopčiojo, o už juos dainavo profesionalūs atlikėjai. Naująją grupę pavadinęs „Milli Vanilli“, F. Farianas netrukus pasauliui pristatė pirmąjį vaikinų singlą – dainą „Girl You Know It‘s True“. Instinktai prodiuserio neapgavo: grupė žaibiškai išpopuliarėjo ne tik Vokietijoje, bet ir visoje Europoje bei Jungtinėse Valstijose. Vos po pusantrų metų „Milli Vanilli“ buvo apdovanoti prestižine „Grammy“ statulėle kaip geriausias metų debiutas.

Nenorėdamas didinti politinės įtampos tarp Izraelio ir Palestinos, Stevenas Spielbergas prie filmo „Miunchenas“ kūrybinės komandos paprašė prisijungti Izraelio Ministrą Pirmininką Arielį Sharoną. Kartu su buvusiu JAV prezidentu B. Klintonu bei jo pagalbininkais šis politikas bus vienas iš patarėjų, padedančių baigti kurti ir reklamuoti juostą, atkuriančią tragiškus 1972-ųjų Miuncheno Olimpiados įvykius. „Nemanau, kad kokia nors meno rūšis – filmas, knyga, paveikslas – gali surasti išeitį iš beviltiškos šiandieninės Vidurio Rytų situacijos. Tačiau pabandyti verta. Kažkur tarp viso šito nesusitaikymo turi būti taikos prašytojas. Didžiausias priešas – tai ne palestiniečiai ar izraeliečiai. Didžiausias priešas šiame regione yra nesutaikomumas“, - įsitikinęs Stevenas Spielbergas.

Paryžius - meilės miestas. Šio jausmo pilna visur: gatvėse, kavinėse, po Eifelio bokštu, prie Luvro muziejaus, požeminio metro stotelėje ir net kapinėse. Romantinės komedijos Amelija iš Monmartro kūrėjas sugebėjo suvienyti 18 pasaulinio garso režisierių, kuriems suformulavo intriguojančią užduotį - sukurti trumpą filmuką apie Prancūzijos sostinę pasirinktame didžiulio miesto rajone. Galutiniame rezultate gavosi magiškų istorijų kaleidoskopas apie džiaugsmą, išsiskyrimą, mirtį, atsidavimą, pasiaukojimą, viltį, neplanuotus susitikimus, netikėtus atradimus ir, žinoma, meilę. Šiuose skirtingų nuotaikų ir išradingų stilių trumpo metražo kūrinėliuose prieš jūsų akis atsiskleis visiškai kitoks Paryžius, kokios jūs dar niekuomet nematėte anksčiau.Kiekvienas režisierius įsivaizdavo ir interpretavo žodį Meilė visiškai skirtingai, todėl jų filmai nustebins, prajuokins, nuliūdins, sujaudins ir privers nubraukti ašarą.

Harvardo universiteto profesorius Robertas Lengdonas (akt. Tomas Hanksas) atvyksta į Paryžių, kur planuoja susitikti su Luvro muziejaus kuratoriumi Žaku Sonjeru. Tačiau naktį viešbutyje netikėtai apsilankę Prancūzijos policijos atstovai informuoja apie prieš kelias valandas įvykdytą kraupią Žako žmogžudystę. Prieš pat mirtį buvęs Siono vienuolyno bendruomenės narys krauju užrašo keletą šifruotų užuominų, kurių policijos pareigūnai nesupranta.

Veiksmas vyksta 1962 metais, per patį Karibų krizės įkarštį. Aukštas sovietų žvalgybos pareigūnas perbėga į JAV. Jis praneša, kad SSSR ir Kuba pasirašė slaptą sutartį dėl bendradarbiavimo karinėje srityje. Tačiau išsiaiškinti, kas dedasi saloje, nelengva. Todėl žvalgybos agentas Maiklas Nordstriomas prašo savo prancūzų kolegos Andrė Devro, turinčio ryšių Kuboje, padėti ištirti visą tiesą apie ten laikomą slaptą rusų ginklą ir priešų šnipų tinklą, pramintą „Topazu“. Tyrimą Kuboje lydi visa virtinė žmogžudysčių, išdavysčių ir savižudybių. Devro grįžta į Prancūziją demaskuoti dvigubo agento, tačiau užduotį smarkiai apsunkina suvokimas, kad tarp aukščiausių prancūzų valdžios pareigūnų veikia slapta grupė žmonių, dirbančių sovietų žvalgybai…