Az ötvenes évek idején a húszas éveiben járó, egy nagyáruházban eladóként dolgozó Therese naphosszat a jobb életről, és a szerelemről álmodozik. Egy nap megjelenik a jómódú, ám kihűlt házasságában vergődő Carol, és a két nő között rögtön szikrázni kezd a levegő. A kezdetben ártatlannak induló találkozás az érzelmek hatására gyorsan elmélyül.

Simone a Szent Teréz gimnázium megbecsült tanára, ahol egy békés és biztonságot életet él. Költészetre oktatja a lányokat, és barátjával az összeköltözést fontolgatják. Annabelle egy karizmatikus és lázadó szellemű, új diák. Az igazgató, félelmében, hogy Annabelle rossz hatással lesz a lányokra, megbízza Simone-t, hogy tartsa szemmel a lányt. Simone azonnal érzi, hogy az igazi gond nem Annabelle viselkedése, hanem a kettőjük közötti vonzalom lesz. Annabelle szenvedélye régen bezárt kapukat tár ki Simone-ban, és döntenie kell, végigjárja az utat, vagy nem lép ilyen ingoványos talajra.

Örök favorit, cukormázas leszbikus-romantikus kanadai vígjáték. A húszas évei elején járó Maggie a nagyvárosban a helyi meleg életbe nyakig belemerülve éli életét, meleg-könyvesboltban dolgozik, és esténként egy helyi melegbárban is fellép. Csupa felszabadult öröm az élet a családtól távol, főleg, hogy azoknak lövetük sincs róla, hogy a jó Maggie leszbikus és élvezi.Megismerkedik Kimmel, az utazó portréfestővel, és pár óra után már a lepedőt gyűrik nagy szerelemben és egyetértésben. A légy a levesben Maggie kétségbeesett anyja, aki magánéleti válságából kifolyólag elhatározza, hogy fiával együtt Vancouverbe költözik Maggie-hez. Hősnőnk pánikol, rejtőzik, tagad, Kim pedig kikéri magának.

Amíg Horrorra akadva széria mintájára elkészült a Csajozós film, addig az Amerikai pite és a Még egy dilis amcsi film került elő és melegítették fel az ötleteket. Ezúttal az utóbbi szó szerint értendő, ugyanis mozikba került az Another Gay Movie címmel egy színes, vidám komédia, melyben négy középiskolás meleg srác köt fogadást, hogy elvesztik szüzességüket a fősuli előtt.

Már megint egy kamaszokról szóló film, de vigyázat, itt semmi nem komoly! A koreográfia a szokásos: az osztály két nagymenõje fogad, hogy sikerül-e a csúnya lányból szép lányt faragni. Mire sikerül, a fogadás nyertese beleszeret a megszépült csúnyába, a megszépült csúnya viszont mindent megtud a fogadásról.

A fekete Emanuelle Indiába megy, hogy találkozzon egy Shanti nevű guruval, aki állítása szerint elérte a szexualitás legteljesebb csúcspontját. Emanuelle azonban kideríti, hogy a guru valójában emberkereskedő, aki sajátos prédikációkkal csalja el a fiatal lányokat, hogy aztán a Közel-Keleten eladhassa őket...

Emanuelle, miközben titkos munkát végez egy elmegyógyintézetben, rátalál egy lányra aki a régen kihalt kannibál törzs, a Tupinambik szimbólumát viseli magán, Lester professzorral útnak indulnak az amazonas vidékére....

Az első szexuális élmény: lehet meghitt, lehet forró, vagy leírhatatlanul ciki. Nos, eme film ez utóbbira gyúr rá, de nagyon keményen, csak hogy saját egykori botladozásunk ne tűnjön annyira kínosnak, és ennek érdekében olyan színészek hozzák magukat mérhetetlenül kellemetlen (de többnyire jól végződő) helyzetbe, mint Michael Cera (Juno), Jamie Kennedy (Sikoly), Matthew Lillard (Utódok) vagy Frankie Muniz (Már megint Malcolm). Vigyázat, ez a film rettenetesen sikamlós, brutálisan szemérmetlen, és könyörtelen a konvenciókkal szemben!

Anna egy modern, független lány aki főleg a munkájára összpontosít, de bármennyire óvatos is elérik a szerelmi bonyodalmak. Magánélete a szórakozásról szól. Nem kötelezi el magát és így sérülés nélkül ússza meg az ilyen olyan okból óhatatlanul bekövetkező viharokat. Mély nyomot hagy benne Johan, aki önző kalandvágyból három hónapos hajóútra indul mellőle, aztán évekig nem jelentkezik. Az ily módon elhagyott lány társat keres és talál Frank személyében.