Harry herceg egy exkluzív interjúban megnyílik az ITV műsorvezetőjének, Tom Bradbynek. Sussex hercege a testvérével, apjával és családja többi tagjával fennálló ingatag kapcsolatáról is beszél, és megosztja gondolatait a monarchiáról és a médiáról egyaránt.
Még az amerikai elnökválasztásnál is nagyobb érdeklődés kíséri Adele, az angol dalszerző-énekesnő rendkívüli koncertfellépésének a televíziós különkiadását Oprah Winfrey közreműködésével. A szupersztár hat év után most jelenteti meg új albumát, és a Los Angeles-i Griffith Obszervatórium előtt, egy látványos show keretében adja elő eddig még nem hallott szerzeményeit korábbi nagy slágerei mellett. A televíziós különkiadásban egy-egy dalt követően Adele-től hallhatunk többek között a magánéletéről, a válásáról, az új szerelméről, és persze, az zenéjéről is. A negyedik stúdióalbum, a 30 premierjén mások mellett olyan sztárok fedezhetők fel, mint Selena Gomez, Leonardo DiCaprio, Gordon Ramsey, Seth Rogen, Nicole Richie, Lizzo, Melissa McCarthy és Aaron Paul.
Timothy Tradewell természettudósról és a grizzly medvék védelmezőjéről. Egy éve Timothy Tradewell áldozatul esett annak, amiért egész életében küzdött, a grizzli medvékért. Egy grizzly medve oltotta ki életét, 49 éves korában. Ez az egészen különleges egyéniség, Timothy, akit az egész világ ismert és szeretett, egy többhetes expedícióra indult Kanadában szeretett medvéihez, azonban egy végzetes tragédia áldozata lett. Herzog azonnal nyomába eredt ennek a páratlan embernek, aki biológus, természettudós, tanár, exhibicionista műsorvezető az "Animal Planet" csatornán, vajon mi történhetett, s vajon miért ment ilyen messzire Timothy a grizzli medvék világában. Rengeteg felvétel látható Herzog filmjében Timothyról, amelyet egymaga készített kutató útjai során, ő volt az operatőr, a rendező, a szerkesztő, a tudós, a műsorvezető, s mindez egy személyben.
Az ipari forradalom, majd az 1800-as évek második felében megindult elképesztő gazdasági fejlődés alapjaiban változtatta meg az ember és a természet viszonyát. Az emberiség elkezdte nyersanyagforrásnak használni a természetet, kifogyhatatlan bőségszaruként kezelte. A kétszáz évnyi folyamatos ipari fejlődésért azonban súlyos árat kellett fizetnünk. A globális felmelegedés következménye megannyi katasztrófa, mely a veszélyre figyelmeztet. Most talán még van esély a változtatásra. Az alkotók feltárják, hogyan jutott el az emberiség arra a pontra, hogy fegyverek nélkül is elpusztítsa önmagát.