Paremta tikrais faktais istorija apie airių-italų kilmės amerikietį Henrrį Hillą, buvusį mafijos nariu. Įvykiai sukasi ne tik apie jį, bet ir apie du nestabilios būsenos jo draugus Jimmy Conway ir Tommy De Vito, kurie iš paprastų nusikaltėlių palaipsniui tampa žudikais.

„Kelyje“ Federico Fellini samprotauja, ar žmogaus likimas yra nulemtas iš anksto. Ieškantis pagalbininkės savo pasirodymui cirkininkas Dzampano nutaria įsigyti Dželsominą – naivią merginą, savo elgesiu primenančią Charles‘o Chaplino filmų personažus. Nepaprastai nuoširdų ir emocionalų vaidmenį suvaidino režisieriaus žmona Giulietta Masina. Kartu jie rengia pasirodymus gatvėje, bet šią keistą sąjungą sunku būtų pavadinti laimingą. Dzampano nesibodi pakelti prieš ją ranką bei nuolat flirtuoja su kitomis moterimis, tačiau, kad ir ką jis bepadarytų, Dželsomina nesiryžta jo palikti. Paaiškinti Dzampano motyvaciją jos draugijoje irgi nėra lengva, tik filmo pabaigoje jam lemta suprasti, kad prarado vieną brangiausių jo likimo kelyje sutiktų žmonių.

Jauna imigrantė Selma gyvena ir dirba Amerikoje. Moterį slegia liūdna neišvengiamybė – dėl retos akių ligos ji po truputį praranda regėjimą. Jeigu vieniša mama nespės sutaupyti pakankamai pinigų operacijai, jos sūnelį ištiks toks pats likimas. Selma nepasiduoda. Kai reikalai tampa nepakeliamai sunkūs, moteris prisimena didžiausią savo aistrą – muziką. Ji matė visus klasikinius Holivudo miuziklus, ji gali pakartoti kiekvieną gražiausią eilutę, ji gali sušokti kiekvieną nuostabiausią šokį… Populiaraus miuziklo fragmentas, daina bei šokis pakyla iš savo išgrynintos erdvės ir nusileidžia moters išmonėje. Melodija, tonas, garsas ar instrumentas dabar įgauna tikro gyvenimo atspalvį. Muzikos garsai – gyvenimo triukšme. Auksas – kasdienybės purve. Selma aistringai džiaugiasi kiekviena savo kasdienybės smulkmena. Mažais ir simpatingais dalykais, kurių kiti net nepastebi. Ji tiesiog įsimylėjusi gyvenimą!

Žavioji Geum Ja Li nuteisiama 13 metų kalėjimo už mažo berniuko pagrobimą ir netyčinį nužudymą. Ji nusprendžia neprieštarauti teismo sprendimui, nors puikiai žino, kad nusikaltimo sumanytojas ir vykdytojas mėgaujasi laisve. Patekusi už grotų, moteris stengiasi pelnyti kitų kalinių simpatijas, pasisemti patirties. paruošti originalių ginklų ir sukaupti pykčio solidžiam kerštui.

Vienuolė ima rūpintys mirties bausme nuteisto žmogžudžio paskutinėmis dienomis. Gal pavyktų sušvelninti bausmę? Jei ne, tai gal bent pavyktų palengvinti nuteistajam vertingai išgyventi paskutines valandas.

Karen Makoj, atsisėdusi šešis metus už banko apiplėšimą, išeina iš kalėjimo. Ji tikra profesionalė,bet nori pamiršti savo nusikalstamą veiklą. Ji ketina susirasti darbą ir kuo dažniau bendrauti su sunumi, kuris jos beveik nepamena. Tačiau seni „draugai“ nepalieka Karen ramybėje ir siekia įtraukti ją į naują įžūlų nusikaltimą. O kad lengviau būtų įtikinėti, pagrobia jos vaiką.