Harry herceg egy exkluzív interjúban megnyílik az ITV műsorvezetőjének, Tom Bradbynek. Sussex hercege a testvérével, apjával és családja többi tagjával fennálló ingatag kapcsolatáról is beszél, és megosztja gondolatait a monarchiáról és a médiáról egyaránt.

A fiatal derék szenátor, Jefferson Smith titkárnője, Saunders segítségével leleplezi a politikusok korrupcióját, és a hatalmasok elleni küzdelem rettenthetetlen harcosává válik. A pártfőnök, a kormányzó és a szenátor feletti győzelme egy 23 órás szenátusi beszédben tetőz, melyben pellengérre állítja a hatalmasok fondorlatait.

Még az amerikai elnökválasztásnál is nagyobb érdeklődés kíséri Adele, az angol dalszerző-énekesnő rendkívüli koncertfellépésének a televíziós különkiadását Oprah Winfrey közreműködésével. A szupersztár hat év után most jelenteti meg új albumát, és a Los Angeles-i Griffith Obszervatórium előtt, egy látványos show keretében adja elő eddig még nem hallott szerzeményeit korábbi nagy slágerei mellett. A televíziós különkiadásban egy-egy dalt követően Adele-től hallhatunk többek között a magánéletéről, a válásáról, az új szerelméről, és persze, az zenéjéről is. A negyedik stúdióalbum, a 30 premierjén mások mellett olyan sztárok fedezhetők fel, mint Selena Gomez, Leonardo DiCaprio, Gordon Ramsey, Seth Rogen, Nicole Richie, Lizzo, Melissa McCarthy és Aaron Paul.

A dokumentumfilm olyan emberek megpróbáltatásaira koncentrál, akik részt vettek a 2018-as amerikai kongresszusi választásokon.

Kiindulásul véve a sokat vitatott 2000-es választásokat, Moore bemutatja George W. Bush valószerűtlen felemelkedését, melynek eredményeként az olaj-bizniszben tevékenykedő bukott üzletemberből a világ vezető nagyhatalmának első embere lett. Ezt követően Moore felnyitja Bush privát Pandora szelencéjét: bemutatja milyen szoros baráti szálak fűzik a családot és üzlettársaik körét, a Szaúd-Arábiai királyi családhoz és a bin Laden-rokonsághoz. Az Iraki háború kitörésekor Moore mély együttérzéssel és visszafojtott haraggal vizsgálja az emberi szenvedéseket. Miközben az amerikai hátországot elárasztják a háború következményeivel birkózó családok hatásos portréi, az amerikai katonáknak a kiábrándultsággal és az iraki frontvonal valós borzalmaival kell szembenézniük. A helyzet abszurditását és botrányosságát csak fokozza Moore beszámolója arról, hogy az üzleti élet vezetői hogyan igyekeztek hasznot húzni az emberi szenvedésből, az iraki olajból és az amerikai adófizetők véréből és dollárjaiból?

Ellentmondásos dráma az amerikai történelem egyik legvitatottabb személyiségéről. Richard M. Nixon (Anthony Hopkins) volt az egyetlen elnök, aki lemondott hivatali idejének lejárta előtt. Az egész rendszerre a korrupció árnyékát vető Watergate-botrány kapcsán a beismerő vallomással egyenértékű gesztussal távozott, mielőtt politikustársai vádat emelhettek volna ellene. Az "impeachment" intézménye tehát még a Monica Lewinsky előtti időkből származó kemény kontroll az elnökök felett. Nixon életét gyermekkorától kíséri a rossz tanácsadókon át a feledésig Oliver Stone filmje. Az elnök feleségét, Pat Nixont alakító Joan Allen ezért a szerepéért Oscar-díj jelölést kapott...

Alfred Kinsey (Liam Neeson) professzor modern szexuális nézeteivel és kísérleteivel felforgatja egész Amerikát. Amikor rájön, hogy meglepő hiányosságok mutatkoznak a szexuális viselkedés tudományos adatait illetően, csapatával kidolgoznak egy olyan kérdezési technikát, amellyel segítenek legyőzni az emberek szégyellőségét, félelmét és bűntudatát, így az interjúalanyok szabadon beszélhetnek saját szexuális élményeikről.

Az Egyesült Államokban gyengül a gazdaság, az elnök népszerűsége pedig a mélyponton van - csak egy jó kis háború segíthet. Sajnos azonban az oroszokat nem érdekli a dolog. Viszont itt ez hatalmas és gazdag ország a szomszédban: mi lenne, ha az USA hadat üzenne Kanadának?