Poté, co Neil Armstrong v červenci 1969 jako první člověk stanul na Měsíci, byla mise Apollo 11 oslavována jako největší triumf amerických technologií. Jenže za lžemi, které hrdě mávají vlajkou, se ukrývá úplně jiný příběh: nevyprávěná verze o tom, jak se z mise Apollo 11 málem stala absolutní katastrofa. Muži, co se jí zúčastnili, po čtyřech dekádách vypovídají o tom, jak skutečně probíhala a co se během první cesty na Měsíc všechno seběhlo. Tento dokumentární film je příběhem o tom, jak primitivní počítačové technologie, lidské chyby a mechanická selhání takřka stály posádku život.

V červenci 1969 přistál na Měsíci Neil Armstrong. Jeho velký skok pro lidstvo sledovalo 600 miliónů lidí. Ale za těmito ikonickými záběry se skrývá neznámý příběh, s nímž diváky seznámí poutavá svědectví z první ruky od osmi přeživších astronautů kosmické lodi Apollo, včetně pilota velitelského modulu Apolla 11, Mika Collinse, a zaměstnanců Střediska řízení vesmírných letů a Kennedyho vesmírného střediska na Floridě. Tento dokumentární film jedinečným způsobem kombinuje pozoruhodné archivní záběry z tisíců kotoučů zapomenutého filmu, z nichž mnohé byly remasterovány. Nabídne divákům nový pohled na historické poslání letu Apollo 11.

Dokument o záhadách, které obestírají neandrtálce. Co nám o jejich životě i tajemném zmizení prozradí jejich fosilní pozůstatky?

K vrcholnému dílu první dámy české architektury Aleny Šrámkové se vyjadřují kolegové, odborní novináři i uživatelé... Věnuje se budově Fakulty architektury ČVUT, díla první dámy české architektury Aleně Šrámkové a s odstupem přináší pohled uživatelů na to, jak stavba během 10 let uspěla. Na filmu spolupracovali i novináři věnující se řadu let architektuře, jako například Karolína Vránková nebo Matěj Beránek, a dramaturgický dohled měla na starosti Bára Kopecká.