Kalifornija, devym kažkelinti – kompaktai dar neišstūmė kasečių, riedlentininkai dar nesiplaiksto per „MTV“, o mažylį Styvį (Sunny’į Suljicą iš „Šventojo elnio nužudymo“) vaiku vis dar laiko tiek mama (Katherine Waterston), tiek vyresnysis brolis (Lucasas Hedgesas, nominuotas „Oskarui“ už vaidmenį „Mančesteryje prie jūros“). Bet viskas pasikeičia, kai Styvį priima į riedlentininkų-atskalūnų kompaniją. Kad įrodytų, koks jis kietas, Styvis neriasi iš kailio, atlieka pavojingiausius triukus ir linksmina dičkius. Nepastebimai nekalti pasivaikščiojimai, pasisėdėjimai ir hiphopo vakarėliai darosi vis rimtesni, ir berniūkščio vaikystė pradeda nenumaldomai, tarytum Beverli Hilso nuokalne, ristis link paauglystės.

Filmas, sukurtas pagal realią garsiojo prancūzų slemerio Grand Corps Malade gyvenimo istoriją. Tai pasakojimas apie atgimimą, chaotišką kelionę per pergales ir pralaimėjimus, ašaras ir juoką, o svarbiausia – per susitikimus, juk žmonės sveiksta ne vieni. Atsikelti, apsirengti, vaikščioti, žaisti krepšinį – visa tai Benas jau nebegali daryti, kai po sunkios avarijos atvyksta į reabilitacijos centrą. Jo naujieji draugai – tetraplegikai, paraplegikai, žmonės su kaukolės ir smegenų traumomis. Trumpai tariant, visiškai neįgalūs žmonės. Kartu jie atras, kas yra kantrybė. Jie ginčysis, juokaus, erzins vienas kitą, flirtuos ir, svarbiausia, kartu atras jėgų išmokti gyventi iš naujo.

Šiame įkvėpiančiame, tikrais įvykiais paremtame, pasakojime supažindinama su rasinės konfrontacijos draskoma Pietų Afrikos Respublika ir įspūdingais pirmaisiais Nelsono Mandelos prezidentavimo metais. Ką tik prezidentu išrinktas Nelsonas Mandela skaudžiai išgyvena šalies susiskaldymą ir paveldėtą tikrą rasių karą. Jis nusprendžia, kad prieš neapykantą ir nepasitikėjimą galima pasitelkti tik universalią kalbą – sportą. Prezidentas ragina piliečius palaikyti kadaise nekęstą Pietų Afrikos regbio rinktinę. Kartu su nacionalinės rinktinės kapitonu (Mattas Damonas) N. Mandela užsibrėžia pasiekti, kad 1995-ųjų pasaulio regbio čempionatas vyktų jų šalyje.

Jauna moteris bando kovoti su depresija per savo pirmuosius metus Harvarde.

Dykas yra persidirbęs Kerno apygardos pareigūnas, kuris ima bendradarbiauti su Baksteriu, Los Andželo detektyvu, kad sučiuptų serijinį žudiką. Dykas turi uoslę smulkmenoms, bet jo noras nepaisyti taisyklių prieštarauja Baksterio principams. Tuo pačiu metu, Dykas tvarkosi su tamsia savo praeitimi.

2000 m. pirmą dieną po šventinių atostogų moksleivė Celeste pašaunama į kaklą suradikalėjusio klasioko, surengusio skerdynes mokykloje ir per Kalėdas nužudžiusio savo tėvus. Mergaitė išlieka gyva per stebuklą su stubure įstrigusia kulka, išmoksta iš naujo vaikščioti ir pradeda dainuoti pagal vyresnės sesers parašytus žodžius. Muzikos prodiuseriai netrunka pastebėti Celeste talentą. Paauglė įrašinėja albumus JAV ir Švedijoje. Viename iš jos populiarių muzikinių klipų panaudotas hologramines kaukes pasigamina Rytų Europos teroristai ir iššaudo poilsiautojus Kroatijos kurorte. Tragiškas įvykis nutinka prieš pat 2017 m. turą kaupinai užpildytoje arenoje Niujorke. Celeste neatšaukia suplanuoto koncerto dėl tragiškų įvykių, susijusių tiesiogiai su ja. Pasaulinio garso pop muzikos žvaigždė pasaulio teroristams suformuluoja narsų pareiškimą: „Pas mane yra žymiai daugiau hitų negu automate AK-74 telpa kulkų“.