Jaudinanti ir sąmojinga filmo „Mano puikioji ledi“ istorija – apie profesorių Henrį Higinsą, kuris susilažina su pulkininku Pikeringu, jog gali purviną gatvės mergelę Elizą paversti rafinuota ir elegantiška dama. Kaip tarė, taip padarė – socialinis eksperimentas puikiai pavyksta ir visi patiki jaunosios Elizos aristokratiškumu. Dar daugiau – ją beprotiškai pamilsta jaunas aristokratas Fredis Ainsfordas-Hilas. Tačiau kuomet profesorius visus nuopelnus prisiskiria sau ir visai neįvertina pačios Elizos pastangų, ši supyksta ir jį palieka pabėgdama pas Fredį. Tik tuomet senasis Higinsas suvokia, kaip labai priprato prie mielo Elizos veidelio ir kad nebegali gyventi be dailios merginos. Žavus klasikinis Holivudo miuziklas, apdovanotas net aštuoniais “Oskarais”.

Legendinės sero Jameso Matthew Barrie knygos Piteris Penas ekranizacija moko neskubėti užaugti, pasakoja apie nepakartojamą vaizduotės pasaulį ir apie nuostabius dalykus, kurie nutinka tik vaikystėje. Vieną naktį pro atvirą Londone gyvenančių Darlingų langą pas tris vaikus atskrenda žaliasis Piteris Penas. Tai stebuklingas skrajojantis berniukas, kuris neturi mamos ir negali užaugti. Jis įkalba visus tris vaikus – Vendę, Džoną ir Maiklą – keliauti į amžinos vaikystės, į Niekados šalį. Ši šalis tikrai stebuklinga: čia skrajoja tūkstančiai fėjų, piratai grasina sugauti Piterį Peną, undinės žaidžia vandens burbulais, o Vendė tampa mama, kurios Niekados gyventojai nėra turėję.

Vaikų animacijos klasika, puikiai atpažįstama ir šiandien, nors sukurta daugiau nei prieš 60 metų, kai spalvota animacija dar tik pradėjo užkariauti pasaulį. Klasikinė pelenės istorija apie gražioje karalystėje su tėčiu ir mama laimingai gyvenusią princesę. Jos laimė baigėsi, kai mirė mama ir tėtis vedė baisią, piktą pamotę. Šioji atsivedė ir dvi piktas dukras Drizelą ir Anastasiją. Jos skriaudžia, užgaulioja princesę. Kai kartą dukros iškeliauja puoton, Pelenę aplanko jos krikštamotė fėja ir išpuošia šventei. Susipažinusi ir pašokusi su princu Pelenė išskuba namo, nes po vidurnakčio visi burtai baigiasi. Ši klasikinės pasakos ekranizacija televizijoje 1951-aisiais už įspūdingą muziką buvo nominuota trims Oskarams. Amerikos filmų institutas „Pelenę“ pripažino vienu geriausių ir visų mėgstamiausių Disnėjaus kompanijos sukurtų filmų ir vienu geriausių Amerikoje sukurtų animacinių filmų.

Vieną niekuo neypatingą naktį didžiulis ugnies kamuolys atšvilpia dangumi ir trenkiasi į žemę Niujorko Centriniame parke. Tačiau nuolaužų, skeveldrų ar panašių dalykų - kad ir kaip būtų keista - toje vietoje nelieka. Dar keisčiau - iš smūgio epicentro atsikelia juodaodis žmogus ir nueina lyg niekur nieko. Žinoma, jis - ne paprastas žmogus. Tiesą sakant, tai netgi ne žmogus, o tobulai pagal žmogaus kūno formą pagamintas kosminis laivas. (Kosminį laivą vaidina komikas Eddie'is Murphy'is). O jame - lygiai šimtas mažučių, vos pusės centimetro dydžio, padarėlių. Ateivių, kurių išvaizda - tokia pat, kaip žmogaus. Ateiviai atskrenda į Žemę, gelbėdamiesi nuo katastrofos savo planetoje. Ne tik patys gelbėdamiesi, bet ir tikėdamiesi surasti būdą, kaip išgelbėti savo namus. Tačiau jų pastangas sužlugdo jausmai. Ateivių vadas įsimyli Žemės moterį (akt. Elizabeth Banks).