Komercinis erdvėlaivis Nostromo skrenda namo į žemę. Kompiuteris užfiksuoja SOS signalą iš netoliese esančios planetos ir iš žemės gauna nurodymą ištirti, kas šaukiasi pagalbos. Po komplikuoto nusileidimo dalis komandos susiruošia ištirti vietovę. Netrukus jie aptinka nežinomų padarų lizdavietę su begale kiaušinių, o laivo kompiuteris iššifruoja gautą signalą ne kaip pagalbos šauksmą, o kaip įspėjimą. Pajudinus vieną iš kiaušinių, įgulos laukia mirtinas pavojus.

Legendinis Stiveno Spilbergo filmas. Mažos salelės gyventojams, kuriems iki šiol ramiai ir nerūpestingai bėgo dienos, dabar čia gyventi nesaugu. Kiekvieno lengvabūdžio tyko milžiniškas baltasis ryklys. Miestelio šerifas reikalauja tuoj pat uždaryti visus paplūdymius ir nieko neleisti į vandenį, tačiau artėja Amerikos nepriklausomybės diena, liepos ketvirtoji, ir meras tikrai neketina prarasti milžiniško pelno. Taigi šerifas, mokslininkas ir senas žvejys patys išsirengia į vandenyną medžioti pabaisos…

Filmas – humoro ir siaubo mišinys. Piktųjų jėgų valia šiuolaikinis sėkmės karys atsiduria viduramžiuose. Jis turi nugalėti blogąsias jėgas ir grįžti namo.

Gyvūnėlių teisių gynėjų grupė įsilaužia į mokslinių tyrinėjimų laboratoriją, kurioje randa narvuose įkalintas šimpanzes, priverstas matyti ekranuose rodomus smurtinius vaizdus. Ignoruodami baisius mokslininko perspėjimus, kad beždžionės yra užkrėstos, pradeda išlaisvinti gyvūnus ir staiga tampa įsiutusių tvarinių kruvinos atakos aukomis. 28 dienos po... Jis atsibunda iš komos būsenos apleistoje Londono intensyvios slaugos ligoninėje. Nesuprasdamas kas dedasi aplink, jis klajoja koridoriais ieškodamas kitų ir pagaliau patenka į gatves, kur šaukiasi pagalbos, tačiau gatvės tarsi iššluotos. Ieškodamas prieglobsčio Džim nuklysta į bažnyčią, kur randa ant grindų krūvą sukritusių lavonų.

Saterio Keino kūriniai sumušė visus populiarumo rekordus. Tačiau Keino talento gerbėjai negali atsikratyti „pašalinio romano poveikio“ – toks stiprus literatūros įspūdis.Klinikas užplūdo žmonės be orientacijos, praradę atmintį, su stipriais mąstymo bei asmenybės sutrikimais. O pats siaubo romanų autorius dingo prieš du mėnesius, palikdamas tik beprotišką pelną leidėjams. Paieška tyrėjus atveda į Keino aprašytas vietas…

1799-ieji. Nežmoniškas siaubas kausto Niujorko valstijos mažo kaimelio gyventojus. Vienas po kito dingsta žmonės, o kūnai vėliau randami nukirstomis galvomis. Sklinda legendos apie piktąją dvasią, įgavusią begalvio raitelio pavidalą ir siautėjančią po aplinkinius, amžinai rūko gaubiamus paslaptingus miškus… Ar pavyks herojams atskleisti kraupiojo raitelio be galvos paslaptį? Kas jis – velnias ar žmogus? Kodėl jis žudo mažojo kaimelio gyventojus?

Vienišas vaikas labai norėjo turėti draugišką augintinį, tad tėvai padovanojo jam žavų švelnų gyvūnėlį. Jie net neįsivaizdavo, kad šis egzotiškas sutvėrimas viso miesto gyvenimą pavers košmaru. Jie negalėjo žinoti, kad iš vieno sutvėrimo akimirksniu gali prisiveisti tūkstančiai išprotėjusių monstrų. Tarp žmonių ir Gremlinų užverda kova. Būtų geriau, kad ji baigtųsi žmogaus pergale...

Rouz gyvena tarsi košmare – jos vienintelė dukrelė Šeronsunkiai serga. Medikai jai negali pasiūlyti jokių viltį teikiančių gydymo būdų. Nusivylusi motina griebiasi bet ko, kas gali pagelbėti jos vargšui kūdikiui. Rouz su dukrele išsiruošia į kelionę, tačiau kažkokiu būdu net nepajutusios kerta portalą į kitokį pasaulį. Kitoje portalo pusėje jos išnyra keistame ištuštėjusiame ir šiurpą keliančiame Tyliosios kalvos miestelyje.

Džonas Kleinas (Richardas Gere'as) – „Washington Post“ žurnalistas kažkaip keistai atsiduria mažame Vakarų Virdžinijos miestelyje. Jo automobilis nebevažiuoja, išsijungia telefonas, sustoja laikrodis. Vyras beldžiasi į artimiausią namą prašydamas pagalbos, bet duris atidaręs žmogus jį užpuola piktai šaukdamas, kad jis jau trečią dieną iš eilės laužiasi į jo duris. Bet Džonas neprisimena čia buvęs. Prieš dvejus metus Džono žmona Merė (Debra Messing) mirė ligoninėje nuo sužalojimų, patirtų per avariją. Prieš mirtį ji piešė kažkokį keistą padarą su sparnais - gigantišką drugį. Ar jos piešiniai turi ką nors bendra su šiuo miesteliu? Holivudo režisieriaus Marko Pellingtono 2002 metų mistinis trileris „Žmogaus-drugio pranašystės“ atstovauja tai kino srovei, kuri siekia atskleisti vadinamąją paralelinę tikrovę. Tačiau įdomiausias dalykas yra tas, kad filme vaizduojami mistiški bei nepaaiškinami įvykiai yra atsitikę iš tikrųjų.

Tai klasikinio 1976 m. sukurto siaubo filmo perdirbinys, pasakojantis šiurpią istoriją apie Amerikos ambasadorių, kurio žmonai gimsta negyvas kūdikis. Šeima nusprendžia įsisūnyti. Viskas atrodo gerai, kol berniuko auklė per vaiko penktąjį gimtadienį svečių akivaizdoje nusižudo. Lavonų vis daugėja ir ambasadorius pradeda suprasti, kad jo sūnus yra Antikristas.

Aukštosios mokyklos vyresnysis, kovodamas su elgesio problemomis, yra paliktas negyvenamoje saloje, kad pagerintų savo bendravimo ir elgesio būdus. Nepaisant to, kad buvo pasakyta, kad jis yra izoliuotas, jis greitai supranta, kad nėra vienas ir yra persekiojamas mirtinos būtybės.