1966-ieji. Niujorko kvartalas "Pragaro virtuvė" (Hell's Kitchen). Šioje vakarų Manheteno dalyje, apgyventoje italų, airių ir išeivių iš Rytų Europos, galioja savi griežti įstatymai. Gyvenimą čia reguliuoja bažnyčia ir mafija. Išgyventi čia nelengva, tačiau filmo herojams Maiklui, Lorenzo, Džonui ir Tomiui šis rajonas - gimtieji namai. Jo gatvėse jie krečia visokias eibes, žaidžia. Tačiau vieną karštą vasaros dieną nerūpestingas vaikėzų gyvenimas lemtingai pasikeičia. Bandymas efektingai nugvelbti dešrainių pardavėjo vežimėlį baigiasi tragedija ir visas "neišskiriamas ketvertukas" sėda už grotų. Nuo šiol jie - "miegaliai". Taip vietos žargonu vadinami nuteisti kalėti nuo 9 iki 18 mėnesių. Vilkinsono berniukų kolonija, į kurią patenka draugai, iš pirmo žvilgsnio atrodo lyg tyli mokykla. Vienok už savo durų ji slepia pragarą...
Maiklas Salivanas dirba airių gaujos vadui Džonui Runiui. Maiklo sūnus tampa Džono nusikaltimo liudininku, tad šis ketina jį nužudyti, norėdamas pašalinti visus liudininkus. Nužudoma Maiklo žmona ir sūnus, tačiau jam pavyksta išgelbėti kitą savo sūnų ir pasprukti. Maiklas nori atkeršyti už savo artimuosius, tačiau jam reikia nuolat saugotis, nes jį persekioja pavojingas samdomas žudikas.
Nenorėdamas didinti politinės įtampos tarp Izraelio ir Palestinos, Stevenas Spielbergas prie filmo „Miunchenas“ kūrybinės komandos paprašė prisijungti Izraelio Ministrą Pirmininką Arielį Sharoną. Kartu su buvusiu JAV prezidentu B. Klintonu bei jo pagalbininkais šis politikas bus vienas iš patarėjų, padedančių baigti kurti ir reklamuoti juostą, atkuriančią tragiškus 1972-ųjų Miuncheno Olimpiados įvykius. „Nemanau, kad kokia nors meno rūšis – filmas, knyga, paveikslas – gali surasti išeitį iš beviltiškos šiandieninės Vidurio Rytų situacijos. Tačiau pabandyti verta. Kažkur tarp viso šito nesusitaikymo turi būti taikos prašytojas. Didžiausias priešas – tai ne palestiniečiai ar izraeliečiai. Didžiausias priešas šiame regione yra nesutaikomumas“, - įsitikinęs Stevenas Spielbergas.
Rouz gyvena tarsi košmare – jos vienintelė dukrelė Šeronsunkiai serga. Medikai jai negali pasiūlyti jokių viltį teikiančių gydymo būdų. Nusivylusi motina griebiasi bet ko, kas gali pagelbėti jos vargšui kūdikiui. Rouz su dukrele išsiruošia į kelionę, tačiau kažkokiu būdu net nepajutusios kerta portalą į kitokį pasaulį. Kitoje portalo pusėje jos išnyra keistame ištuštėjusiame ir šiurpą keliančiame Tyliosios kalvos miestelyje.
Silvija Brūm dirba vertėja Jungtinių Tautų būstinėje Niujorke. Jos kasdienis darbas – tikrai nelengvas, tačiau Silvija negalėjo nė pagalvoti, kad jis gali būti ir mirtinai pavojingas. Kartą moteris atsitiktinai nugirsta, jog organizuojamas pasikėsinimas į vienos iš Afrikos valstybių vadovą. Supratusi, jog teroristai žino, kad informacija apie rengiamą žmogžudystę pasiekė pašalinio žmogaus ausis, Silvija su siaubu suvokia, jog taip pat tapo žudikų taikiniu. Norėdama likti gyva, moteris privalo demaskuoti sąmokslininkus ir įtikinti pareigūnus anksčiau, nei nusikaltėliai atliks savo juodą darbą. Saugoti vertėją paskiriamas FTB agentas Tobinas Keleris, įtariantis, jog Silvija dėl nežinomų priežasčių, galbūt kažką slepia. Vertėja ir federalinis agentas – du visiškai skirtingai į gyvenimą žvelgiantys žmonės – privalo suvienyti jėgas, kad laimėtų supainiotą ir mirtinai pavojingą žaidimą, kurio dalyviais netikėtai tapo.
Du gerai žinomi nusikaltėliai Emilis ir Olegas iš Prahos atvyksta į Niujorką. Čia jie nustemba sužinoję, kad vietiniai vagys, žudikai ir kitokio plauko padugnės, yra tikros Amerikos garsenybės. Emilis ir Olegas įsitikinę, kad, pardavę žiniasklaidai tokią dokumentinę dramą su užfiksuotomis žudymo scenomis, taptų ne tik žinomiausiais, bet ir turtingiausiais visų laikų Amerikos nusikaltėliais. Bet, pasirodo, viskas ne taip paprasta.
Sliver Haits miestelis turi viską, ko tik gali norėti mergina: puikią panoramą, sporto klubą ir būsto savininką su Edipo kompleksu. Čia apsigyvena Carly Norris, 30-metė moteris, kuriai nelabai sekasi susirasti vyrą. Busto savininkui ji krenta į akį.