15-os metų jaunuolis Williamas sulaukia geriausio pasiūlymo gyvenime: važiuoti į kelių savaičių koncertinį turą su mėgstama roko grupe "Stillwater" ir po to aprašyti savo įspūdžius prestižiniame žurnale "Rolling Stone". Jis nepklauso žymaus roko muzikos kritiko patarimo, kad negalima susidraugauti su grupės muzikantais, ir leidžiasi įviliojamas į rokerių gyvenimo būdą. Williamas greitai susibičiuliuoja su "Stillwater" gitaristu Russellu Hammondu ir įsimyli grapės fanų klubo narę Penny Lane, kuri draugauja su Russellu. Tuo tarpu, rūpestingoji jaunojo žurnalisto motina netgi būdama namuose seka kiekvieną jo žingsnį ir skambina į viešbučius, kuriame apsistoja turo dalyviai, kad dar kartą įspėtų sūnų nevartoti narkotikų.
Dviejų nepažįstamųjų, kuriuos suvedė muzika, meilė. Jis (airių pabų grupės „The Frames“ lyderis Glen Hansard) – muzikantas ir dainų kūrėjas iš Dublino, dieną taisantis dulkių siurblius tėvo parduotuvėje, vakarais grojantis gatvėse ir svajojantis tapti žvaigžde. Ji (kine debiutuojanti muzikantė Markéta Irglová) – čekė imigrantė, dirbanti bet ką ir aistringai skambinanti pianinu. Jie susitinka. Galbūt tai naujos meilės ir puikaus gyvenimo pradžia.
Atleistas iš roko grupės ir atsidūręs ties bankroto riba muzikantas Devejus Finas įsidarbina mokytoju vidurinėje mokykloje. Iš pradžių muzikos enciklopedija pravardžiuojamas vyrukas neįsivaizduoja, kaip užimti vaikus. Bet pastebėjęs, kad dauguma iš jų yra gabus muzikai ir turi gerą klausą, buvęs rokeris nusprendžia įkurti grupę, kuri vėliau dalyvautų dainų konkurse. Devejus Finas iškelia tik vieną sąlygą vaikams, kad apie jų veiklą pamokų metu neturi žinoti nei kiti moksleiviai, nei jų tėvai, nei mokyklos direktorė.