Amerikietė Tonia Harding gimė būti žvaigžde. Tuo niekada neabejojo reikli jos mama, tuo galiausiai įtikėjo ir pati mergina. Visai mažytė, ji buvo įkišta į pačiūžas ir pastatyta ant ledo. Nuo pat mažumės dienas leidusi šaltose ledo arenose, ji užaugo pripratusi prie dėmesio, aplodismentų ir apdovanojimų troškimo. Šį norą itin skatino ir merginos mama – ypatingai reikli, griežta ir valdinga moteris. Vienintelės vertybės, kurių ji mokė Tanią – tai varžytis, kautis ir būti geriausia. Bet kokia kaina. Tokia Tania ir užaugo – stačiokiška, įžūli ir siekianti pergalės.

Filmo „Tamsiausia valanda“ veiksmas žiūrovą nukelia į Antrojo pasaulinio karo pradžią, kuomet į premjero postą įžengęs W. Churchillis turi priimti sunkiausią gyvenimo sprendimą. Tarsi viesulas po Vakarų Europą riedanti nacių armija jau netrukus pasieks Anglijos krantus. Suvokdamas, jog įsiveržimas – neišvengiamas, premjeras susiduria su aibe kliūčių – skeptiškai karo atžvilgiu nusiteikusiu karaliumi, nepasiruošusia visuomene, nesutarimais partijos viduje ir spaudimu eiti į derybas su nacistine Vokietija. Ką sunkiausią britams valandą nuspręs W. Churchillis – pamynus savo įsitikinimus stos į derybas su Hitleriu ar iš paskutiniųjų gins savo šalies piliečių teises ir laisvę? Ar patirdamas partijos ir karaliaus spaudimą vyras sugebės priimti vienintelį teisingą sprendimą, pakeisiantį jo šalies istoriją?

Jauna, graži ir talentinga, Olimpinės klasės slidininkė Molly dešimtmetį žavėjo pokerio gerbėjus neįtikėtinai sėkmingu žaidimu ir savo užburiančia charizma. Moteris pokerio turnyruose įveikdavo net sunkiausius varžovus ir kaskart namo grįždavo kišenę papildžiusi dar keliais milijonais dolerių. Sėkmė prie pokerio stalo jai pelnė Holivudo žvaigždžių ir verslo titanų palankumą, tačiau vieną dieną prabangius vakarėlius ir triumfą pokerio turnyruose nutraukė septyniolika FTB agentų su automatiniais ginklais rankose.

2000 m. rugpjūčio 10 dieną vienas didžiausių Rusijos povandeninių laivų „Kurskas“ išplaukė į karines pratybas Barenco jūroje. Rugpjūčio 12-osios rytą, dviejų minučių intervalu, laive nugriaudėjo du sprogimai, kuriuos išgyveno 23 jūreiviai iš 118 žmonių įgulos. Tačiau dėl lėtos Rusijos vyriausybės reakcijos ir nenoro priimti užsienio šalių pagalbą, siekiant išsaugoti karines paslaptis, išgyvenusių ir dėl savo gyvybių iš paskutiniųjų kovojusių jūreivių laukė dar šiurpesnis likimas. Po savaitės į „Kurską“ pagaliau įsigavę Norvegijos narai gyvųjų jame neberado.

Pagal tikrą istoriją sukurtas įtemptas pasakojimas apie kelionę į Bolivijos džiunglių gilumą privers išmokti pasitikėti tik savimi, nes gamta žmogui yra paruošusi daug mirtinų išmėginimų. Keturi keliautojai išsiruošia į žygį po Amazonės džiungles. Jie tikisi atrasti legendomis apipintą indų kaimelį, tačiau tai, kas prasidėjo kaip svajonių kelionė netrukus taps didžiausiu jų košmaru. Staiga ištinka nelaimė, ir Yossi (akt. Daniel Radcliffe) leika vienui vienas. Vaikinas bus priverstas išgyventi vienoje pavojingiausių Žemės vietų – mirtimi alsuojančiose Amazonės džiunglėse... net ir tada, kai visi jo instinktai sako, kad mirtis jau alsuoja į nugarą, o rankose nėra net surūdijusio peiliuko.

Garsus kino aktorius ir politikas Arnoldas Švarcnegeris (Arnold Schwarzenegger) grįžta į ekranus visai kitame amplua, nei mes įpratę matyti. Galbūt tai vienas iš geriausių šio aktoriaus vaidmenų. Belaukiant grįžtančios šeimos Romanas sužino, kad atsitiko didžiulė nelaimė – įvyko aviakatastrofa ir jam brangiausi žmonės - žmona ir besilaukianti dukra žuvo. Praradęs tuos, dėl kurių gyveno, išsikėlė sau vienintelį tikslą – pasižiūrėti į akis žudikui ir išgirsti atgailos žodžius. Po daugiau nei metų, paieškos atveda pas dispečerį Polą, kuris buvo atsakingas už lėktuvų kurso valdymą katastrofos metu. Filmas sukurtas remiantis tikrais įvykiais.

1983 metais Pietų Kalifornijoje Džozefas Henris Gamskis, pravarde Džo Hantas, įkūrė uždarą socialinį klubą BBC (pagal savo mėgstamo restorano pavadinimą) ir pradėjo reklamuoti investavimo galimybes. Iškalbos dovana pasižymėjęs Hantas netruko savo idėjomis ir lengvo uždarbio potencialu sudominti turtingų tėvų atžalas, susirinko pradinį kapitalą ir veikla užsisuko. Dėl minėto klubo narių padėties visuomenėje klubas netrukus buvo pakrikštytas „Milijardierių klubu“ (Billionaire Boys Club). Nei darbo, nei specifinių žinių ar išmanymo reikalavęs Džo reklamuotas būdas greitai užsidirbti auksinį jaunimėlį traukė kaip medus bites.