Policija tiria laivo sprogimą. San Pedro uoste po sprogimo rasti 27 žmonių kūnai ir beveik 100 milijonų dolerių vertės narkotikų siunta. Išsigelbėjęs vyriškis vargiai gali ką paaiškinti, tik nežinia ar jis išsigando sprogimo, ar įvykiai prieš sprogimą jį išgąsdino dar labiau. Netrukus paaiškėja, kad įvykių grandinės pradžia – prieš šešias savaites apvogtas treileris.

Tragiškai žuvus partneriui, detektyvas Skotis jaučiasi kaltas dėl jo mirties. Jis ima paniškai bijoti aukščio, kankina depresija. Skotis pasitraukia iš detektyvo darbo. Netrukus į jį kreipiasi senas bičiulis Gevinas, kuris nerimauja dėl savo žmonos Madlen, turinčios polinkį į savižudybę. Šiaip ne taip Gevinas prikalbina buvusį detektyvą sekti moterį ir apsaugoti nuo galimos nelaimės. Žiūrėdamas į Madlen, galerijoje sėdinčią priešais moters portretą, detektyvas pastebi, kad ji panaši į moterį iš paveikslo. Paaiškėja, kad tai Madlen promočiutė, kuri nusižudė būdama tokio paties amžiaus. Sekdamas paslaptingąją Madlen, Skotis ją įsimyli, tačiau jam vėl tenka susidurti su savo baime.

Niujorko policininkas Džonas Makleinas atvyksta į Los Andželą aplankyti žmonos, kuri darbovietėje linksminasi Kalėdų vakarėlyje. Staiga pastatą užgrobia teroristai. Profesinė pareiga, žmoniškumas ir meilė suteikia ryžto stoti į žūtbūtinį mūšį.

Denio Oušeno sesutė Debė surenka viskam pasiryžusių, savo srityse geriausių pramuštgalvių šutvę ir ima planuoti tobulą vagystę. Jos taikinys – madų pasaulio „Oskarai“: Niujorko Metropoliteno muziejaus Kostiumų instituto pokylis arba tiesiog „Met Gala“. Debė žino, kad jame dalyvausianti aktorė Dafnė Kliuger segės neprilygstamą deimantų vėrinį, kainuojantį 150 mln. dolerių. Būtent į jį merginos ir nusitaiko.

Policijos inspektorius, tirdamas serijinių žmogžudysčių bylą, susipažįsta su kriminalinių romanų autore Ketrina – kerinčio grožio ir šalto proto moterimi, kuri ir yra pagrindinė įtariamoji byloje. Detektyvas pakliūna į jos žavesio tinklus ir nepajėgia atsispirti intelektualiosios gundytojos vilionėms. Seksas tampa prievartos sinonimu, o nevaldoma, protą užtemdžiusi aistra kiekvieną filmo herojų maksimaliai priartina prie pražūtingos ribos. Scena, kai įtariamoji žmogžudyste detektyvų rašytoja Ketrina Tremel į apklausa ateina be apatinio trikotažo, iki dabar laikoma praėjusių dešimtmečio kino erotizmo simboliu.

1948 m. Los Andželas skendėjo nuo rasistinių problemų. II-ojo pasaulinio karo veteranas Easy Rawlinsas ieško darbo, todėl sutikęs baltaodį Dewittą Albrightą, priima jo pasiūlymą už 100$ surasti kažkur pradingusią arba besislapstančią moterį Daphne Monet. Kažkada seniai jis yra dirbęs privačiu detektyvu, tačiau dabar netgi savo ginklo nebeturi. O to daikto tikrai prireiks, nes greitai paaiškėja, kad ieškoma moteris yra turtingiausio Los Andželo gangsterio meilužė, kurią persekioja dar keletas ginkluotų žmonių. Easy`is net negalėjo įsivaizduoti į kokią istoriją jis įsivėlė.

Tai tikra istorija apie užkietėjusį vagį Forestą Takerį, kuris dužiąją savo gyvenimo dalį praleido arba plėšdamas bankus, arba sėdėdamas kalėjimuose ir bandydamas pabėgti iš ten. Sulaukęs 78 - aštuonerių, Takeris ir vėl imasi senų darbelių.

Visai netolimoje ateityje žmonės galės naudotis dirbtiniais gyvybiniais organais, netgi pasinaudojant kredito pagalba. Nebereikės laukti tose ilgose donoro laukimo eilėse. Jaigu žmogus negali apsimokėti už savo persodinta gyvybinį dirbtinį organą, tuomet imamasi kraštutinių sprendimo būdų. Visai netikėtai į jo namus gali įsilaužti smogikas, kuris privalo bet kokiais įmanomais būdais paimti pinigus už nesumokėta transplantacija. Netgi išplėšti jau įsodinta organą iš gyvo žmogaus. Remis yra būtent toks – medžiotojas, pats visai netikėtai tapes auka. Netgi būdamas vienas iš smogikų jis neturi kaip susimokėti už persodinta širdį. Remis privalo bėgti, nes būtent dėl nesumokėtų pinigu yra pasiųstas vienas iš žiauriusiu smogikų.