Dviem "Oskarais" už specialiuosius efektus apdovanotoje antrojoje "Žvaigždžių karų" dalyje "Imperija puola" princesė Lėja ir kiti sukilėliai palieka prieglobstį Hoto planetoje ir yra priversti slėptis, nes Imperijos šalininkai ketina juos sunaikinti. Tuo tarpu Luką Skaivokerį garsiausias džedajus moko kovos meno. Ar Lukas sugebės padėti savo draugams? Ar Imperija vėl valdys Visatą?

„Amarcord“ neretai vadinamas autobiografiškiausiu Federico Fellini filmu. Pats režisierius jį ne sykį pristatė kaip savo jaunystę atspindinčią kino novelę. Gimtuoju italų kino autoriaus dialektu „amarcord“ reiškia „Aš prisimenu“. Fellini pasakoja apie savo paauglystės metus Italijoje. Ketvirtojo dešimtmečio miestelis, valdomas fašistų valdžios, pilnas gyvų personažų, keistuolių ir svajotojų. Filme nėra siužeto, bet yra vaikiškos atminties nuotrupos, suvienytos į didžiulės nostalgijos ir nacionalinės sielos paieškos mišinį. Režisieriaus alter ego tampa žavus šviesiaplaukis jaunuolis Titas. Tačiau visi asmeniški prisiminimai ir išgyvenimai perkurti, transformuoti ir įvilkti į sapnų bei fantazijos rūbą. Realūs įvykiai pinami su tais, kurie tik galėjo įvykti, arba su tais, kurie tik įsivaizduojami buvę.

1997 psichologinis trileris, kurį režisavo David Fincher. Filmas pasakoja apie keistą dovaną, kurią gauna turtuolis. Dovana - konspiracinis žaidimas, kuris įneša netikėtumo į turtuolio gyvenimą.

Sveiki atvykę į Tvin Pyksą, ko gero, geriausią mažą miestelį visoje Amerikoje. Jei, aišku, jūs neįsivaizduojate nė dienos be haliucinacijų, mįslių, paslapčių ir žmogžudysčių.

Turtingas gražuolis Deividas pasiekė gyvenime tiek, kiek kitas galėtų tik pasvajoti: geras darbas, prabangios mašinos, pinigai ir merginos, kurios tik ir laukia jo skambučio. Per savo gimtadienio vakarėlį jaunuolis pirmą kartą susipažįsta su geriausio draugo mergina, vardu Sofia, ir praleidžia su ja naktį, kalbėdamas apie praeitį ir pomėgius. Kitą rytą netikėtai sutikta buvusi meilužė Džiuli pasisiūlo pavėžėti savo automobiliu. Jis nesipriešina ir pasirašo sau mirties nuosprendį, nes pavydžioji mergužėlė nusprendžia mašina dideliu greičiu skristi nuo tilto ir nusižudyti. Po avarijos Deividas išgyvena, bet jo gražus veidas lieka neatpažįstamai subjaurotas. Jaunuolis puola į paniką ir depresiją, bet greitai viskas pasikeičia į gerąją pusę. Gydytojas pasiūlo jam atlikti plastinę veido operaciją, o žavioji Sofia prisipažįsta jį mylinti. Tačiau netrukus blogi bei nenuspėjami dalykai ir vėl prasideda. Deividas lieka vienas ir dar apkaltintas žmogžudyste.

Žemėje savo namus nuo neatmenamų laikų rado daugybė įvairiausių organinės gyvybės formų. Tolimose kosmoso platybėse, Kybertrono planetoje, visuomet egzistavo tik viena gyvybės forma – mechaninė. Tai robotai, pasižymintys savybe transformuotis į įvairius mechanizmus. Dar jie vadinami transformerių rase.Transformeriai susiskaldę į dvi priešiškas stovyklas. Gerųjų robotų stovyklai, autobotams, vadovauja Optimusas Praimas, sugebantis transformuotis į 18 ratų sunkvežimį. Blogiesiems transformeriams, deceptionistams, vadovauja ginklu sugebantis pasiversti Megatronas. Senkant Kybetrono planetos kuro ištekliams, nesantaika tarp transformerių grupuočių dar labiau pagilėja. Abiejų stovyklų atstovai išsiunčiami į kosmoso platybes ieškoti naujų taip reikalingos energijos šaltinių. Šios paieškos juos atveda į Žemę, kuri gausu transformeriams taip reikalingų mineralų ir cheminių elementų atsargų.

Televizija jums meluoja! Televizija manipuliuoja jūsų mintimis! Televizija sukuria gyvenimo iliuziją! Mistiniais metodais skaičiuojamų reitingų viršūnėse karaliauja reto kvailumo laidos ir patys įvairiausi realybės šou. Gausiai reklamuojami dalyviai tampa galingo verslo marionetėmis, o jų autoriai kraunasi milžiniškas pajamas iš transliuojamos reklamos ir siunčiamų sms žinučių. Kur slepiasi tie paslaptingieji laidų reitingus nustatantys pulteliai? Ar jūs pažįstate bent vieną žmogų, kurio televizorius dalyvauja skaičiavimo akcijoje? Ar bent jau galėtumėte įvardinti kokį draugą, kurio pažįstamų namuose žiūrimi kanalai realiai įtakoja reitingus?

Džonas Kleinas (Richardas Gere'as) – „Washington Post“ žurnalistas kažkaip keistai atsiduria mažame Vakarų Virdžinijos miestelyje. Jo automobilis nebevažiuoja, išsijungia telefonas, sustoja laikrodis. Vyras beldžiasi į artimiausią namą prašydamas pagalbos, bet duris atidaręs žmogus jį užpuola piktai šaukdamas, kad jis jau trečią dieną iš eilės laužiasi į jo duris. Bet Džonas neprisimena čia buvęs. Prieš dvejus metus Džono žmona Merė (Debra Messing) mirė ligoninėje nuo sužalojimų, patirtų per avariją. Prieš mirtį ji piešė kažkokį keistą padarą su sparnais - gigantišką drugį. Ar jos piešiniai turi ką nors bendra su šiuo miesteliu? Holivudo režisieriaus Marko Pellingtono 2002 metų mistinis trileris „Žmogaus-drugio pranašystės“ atstovauja tai kino srovei, kuri siekia atskleisti vadinamąją paralelinę tikrovę. Tačiau įdomiausias dalykas yra tas, kad filme vaizduojami mistiški bei nepaaiškinami įvykiai yra atsitikę iš tikrųjų.

Kartą laboratorijoje įvykus nelaimingam atsitikimui, mokslininkui tenka mirtina radiacijos dozė. Jis nemiršta, tačiau vaikino viduje kažkas pasikeičia. Atrodo, kad jame atgyja labai stipri ir pavojinga būtybė, kuri ilgus metus tūnojo ir laukė tinkamo momento išsiveržti. Mokslininkas vis dažniau praranda atmintį, o mieste pasklinda gandas apie viską savo kelyje griaunantį žalią milžiną... Mokslininkas tampa savo pykčio vergu. Ar švelni merginos meilė nugalės įsisiautėjusio monstro pyktį?