Filmo herojus – romantiškas keistuolis, kuris tik mamos padedamas išvengia nevispročių mokyklos. Nuo vaikystės invalidas, vaikščioja tik su specialiais protezais. Tačiau atsikračius protezų paaiškėja, jog jis gali greitai bėgioti ir gerai žaisti amerikiečių futbolą. Per futbolą patenka į koledžą. Vietnamo kare nuo žūties išgelbėja visą kuopą ir tampa didvyriu. Vos pradėjęs žaisti stalo tenisą, sėkmingai apgina armijos garbę. Nuo vaikystės draugauja su mergaite, kurią įsimyli, tačiau atsako sulaukia ne iš karto. Jis tampa milijardieriumi, nors išlieka kvailas, geraširdis ir naivus. Jam sekasi, jis visur pirmas. Ar tik kvailys gali būti geras, nesavanaudis ir kilnus?

1976-ieji. Teksaso valstijoje mažo miestuko mokiniai švenčia mokslo metų pabaigą ir surengia "fuksų" įšventinimo puotą - reikia jiems atlyginti už visas būtas ir nebūtas nuodėmes. Filmas kaip dangus ir žemė skiriasi nuo panašaus siužeto Džordžo Lukaso (George Lucas) filmo "Amerikietiški grafiti". Jokios nostalgijos aštuntajam dešimtmečiui ir jokių banalių sentimentų. Tiesiog linksma ir juokinga. Koks gi keistas vis dėlto buvo tas aštuntas dešimtmetis.

Grenlandijoje randamas Paulo Fournerio, dingusio ekspedicijos metu 1905 m., užšalęs kūnas. Puikiai išsilaikęs, jis vėl grąžinamas gyvenimui 1960–taisiais. Palikuonys rūpinasi juo, o kad Paulo neištiktų kultūrinis šokas, jie leidžia manyti jog vis dar yra 1905 metai, o jie patys – Paulo pusbroliai ir dėdės…

Septintojo dešimtmečio televizijos žvaigždė Ronas Burgundis mėgaujasi populiarumu. Absoliutus feminizmo idėjų priešininkas ir pagyrūnas, tikinantis, kad jo apartamentuose vos telpa brangios odiniais viršeliais knygos, o oras pritvinkęs raudonmedžio baldų kvapo... Ronas turi vieną bėdą. Jis gali perskaityti viską, kas parašyta sufleryje, bet ką… Žodžiai tiesiog liejasi aplenkdami jo smegenis ir aiškų mąstymą. Dar viena problema pradeda kamuoti Roną, kai į darbą priimama gražuolė blondinė Veronika. Ji ryžtingai griebiasi naujovių ir įpina į laidas kasdienės ruošos elementų, receptų ir kitų moteriškų dalykėlių...

Komedijos apie Asteriksą ir Obeliksą režisierius Claude'as Zidi pristato pašėlusiai linksmą istoriją su prancūzų komiku Louisu De Fuinesu. Šio kino aikštelėje jo žmona tapo tris "Cezario" apdovanojimus laimėjusi ir grasiojoje dramoje "Pianistė" vaidinusi aktorė Annie Girardot. Klestintis verslininkas Gijomas plečia savo gamyklą ir sukuria neįtikėtinai svarbią mašiną, kuri gali išvalyti orą. Didžioji sėkmė nusišypso tada, kai jis pradeda bendradarbiauti su japonų pramonininkais. Neturėdamas pakankamai vietos, Gijomas nusprendžia įrenginio gamybą perkelti į savo prabangų namą. Jo žmona Bernadetė labai rūpinasi savo sodu ir augalais ir nė nenutuokia, ką sugalvojo jos patrakęs vyrelis. Ką ji darys, kai pamatys, kad namuose įsikūrė gamyklos darbininkai?

1970 m. lapkritį Londonas ruošėsi didžiausiam metų renginiui - „Mis Pasaulis“, mat tais laikais šis televizijos transliuojamas konkursas pritraukdavo rekordines 100 milijonų žiūrovų auditorijas. O mergaitės visame pasaulyje žiūrėjo jį, norėdamos vieną dieną pelnyti geidžiamiausią pasaulyje grožio karūną.