Mažoji Čijo ramiai augo neturtingame žvejų kaimelyje, kol nelemtą dieną jos šeimos neištiko nelaimė – mirė Čijo motina. Našliui tėvui teko nepavydėtina dalia auginti dvi dukras. Nebegalėdamas mergaičių išmaitinti tėvas parduoda jas į Kiotą. Čia prasideda seserų vargai. Palydėtos į didmiestį įtakingo Pirmininko vyresnioji Čijo sesuo patenka tiesiai į žemiausio rango viešnamį, o vos devynerių sulaukusiai Čijo pasiseka – ji atsiduria vienuose garsiausių geišų namų ir patenka į šeimininkės – Motinėlės globą. Mergaitė tampa tarnaite, dirbančia tik už maistą ir stogą virš galvos, kol vyresnioji nenuspręs, kad ji tinkama tapti geiša.
Teatro užkulisiuose dramaturgas tampa savo naujausios pjesės visiškai nepavykusio spektaklio liudininku. Teatro vadovas reikalauja parašyti kažką naujo ir kaip įmanoma greičiau. Džeimsas Metju Baris Kensingtono parke sutinka Deivisų šeimą - jauną mamą Silviją ir keturis jos berniukus. Stebėdamas smagiai žaidžiančius ir į jokias problemas dėmesio nekreipiančius vaikus rašytojas pradeda dėlioti idėjų pamatus naujam kūriniui. Netrukus rašytojas tampa geru šeimos draugu. Berniukams patinka Džeimsas ir jie vadina rašytoją pačiu geriausiu pasaulyje dėde, tuo tarpu našlė Silvija aiškiai parodo, kad nėra pasiruošusi naujam meilės romanui. Pernelyg dažni vizitai pas Devisų šeimą sukelia tikrą įtarimų bangą… Tačiau būtent šie svetimi keturi berniukai įkvepia dramaturgą parašyti garsiąją pjesę apie Niekados šalį, fėją, piratus ir vaikus, kurie gali skraidyti. Tai dramos, fantazijos, romantikos, tragedijos ir jaudinančių akimirkų kupinas filmas, kurį galima vadinti pasaka suaugusiems.
Penkiasdešimtmetės našlės Megės didžiausias rūpestis - žūtbūt iš kažkur gauti didelę sumą pinigų, kurios reikia sergančio anūko gydymui. Moteris išmėgina visas galimybes. Kai bankas atsisako suteikti paskolą, Megė karštligiškai ieško darbo Londono Soho rajone. Kiekviena savaitė brangi, o viltis surasti reikiamą sumą vis mažėja. Kartą, praeidama pro vieną sekso klubą, moteris netikėtai perskaito skelbimą, kuriame siūlomas visai padorus darbas. Neturėdama ko prarasti, Megė ryžtasi kreiptis. Savininkas Mikis sutrinka, bet apžiūrėjęs moters rankas, priima į darbą. Suderėjusi dėl neblogo atlygio, Megė tik vėliau sužino kokias paslaugas ji turės teikti klubo lankytojams. Moteris nuoširdžiai imasi darbo ir netrukus jai suteikiamas Irinos Palm slapyvardis. Sekso klubo savininkas patenkintas nusidriekusiomis klientų eilėmis, Megės uždirbtais pinigais. Tačiau netikėtai apie moters naująjį darbą sužino sūnus.
Filmas paremtas knyga „Bylos istorija: Mano diena teisme su Holokausto neigėju.“ Filme pasakojama apie Deboros E. Lipštad (akt. Reičel Vais), bylą dėl istorinės tiesos prieš Deividą Irvingą (akt. Timotis Spal), kuris apkaltino ją šmeižtu, kuomet ji apkaltino jį Holokausto neigimu. Anglijos teisminėje sistemoje, įrodymų našta tenka kaltinamajam. Dėl šios priežasties Lipštad bei jos advokatai turėjo įrodyti, jog Holokaustas įvyko.
Filmo kūrėjus įkvėpė 1936 m. Japoniją sukrėtęs nusikaltimas. Du įsimylėjeliai – prostitutė ir autsaideris pasineria į savo sukurtą erotinių fantazijų pasaulį. Jų meilės apoteozė – mirtinas susiliejimas. Prostitutė buvo sulaikyta praėjus keturioms dienoms po meilužio nužudymo. Ji vis dar buvo apgirtusi nuo laimės. Filmas tiksliai ir negailėdamas žiūrovų atkurią įsimylėjėlių ritualus ir slogią 4-ojo dešimtmečio militaristinės Japonijos atmosferą.
Žavi draudimo agentūros darbuotoja pasisiūlo susidraugauti su garsiausiu brangenybių vagimi ir sutrukdyti jam pavogti neįkainojamą meno kūrinį. Vikri ir išradinga Virginija patinka senam ir patyrusiam vagišiui.Tačiau jis – senas ir gudrus lapinas, todėl prieš apiplėšimą priverčia merginą paprakaituoti. Begalinės treniruotės ir plano kūrimas netikėtai juodu suartina. Ar įsiplieskusi meilė nepakeis Virginijos ketinimų patupdyti vagišių už grotų?..