Priklausomybę nuo heroino besigydantis pankmetalo grupės būginininkas Rubenas pradeda skųstis prastėjančia klausa. Išgirdęs specialistų diagnozę, kad liga tik stiprės, jis ruošiasi atsisveikinti su muzika. Kad Rubenas vėl neįniktų į narkotikus, draugė atveža jį atokius blaivaus gyvenimo namus. Bendruomenė jį priima draugiškai, nekreipdama dėmesio į jokias ligas. Rubenas turi pasirinkti tarp dviejų skirtingų gyvenimų.
Martino Scorsese‘s „Airis“ (The Irishman, 2019) sukurtas pagal gerai gangsterių pasaulį pažinusio rašytojo Charles‘o Brandto knygą „Girdėjau, kad tu dažai namus“ (I Heard You Paint Houses). Keistokas knygos pavadinimas nusikaltėlių žargonu reiškia „Girdėjau, kad esi samdomas žudikas“ (po tokio „specialisto“ apsilankymo aukos namuose paprastai lieka krauju aptaškytos sienos). Knyga buvo parašyta gerai išstudijavus realius įvykius ir pasinaudojus paties „Airio“ (taip buvo vadinamas gangsteris Frankas Sheeranas) pasakojimais. Filme Airis pasibaigus Antrajam pasauliniam karui, veteranas Frankas Sheeranas prisijungia prie galingos ir labai Pensilvanijoje gerbiamos kriminalinės šeimos Bufalino. Jo pagrindinėmis funkcijomis šioje kriminalinėje organizacijoje tampa priešų, kurie kenkia šeimos verslui, pašalinimas. Ir vieną dieną, vienu iš tokių priešų tampa žymusis profsąjungų aktyvistas ir lyderis Jimmy Hoffa, kurį būtina likviduoti dėl jo sunkiai sukalbamo charakterio ir itin ilgo liežuvio.
Talentingo kardiologo Stiveno (Colin Farrell), jo žmonos Anos (Nicole Kidman) ir dviejų vaikų – dukters ir sūnaus – gyvenimas teka įprasta vaga. Tačiau kai Stivenas artimuosius supažindina su paslaptingu paaugliu, kurį ėmėsi globoti po šio tėvo mirties, šeimos idilei iškyla grėsmė.
Grupė jaunų žmonių Čikagoje susirenka vasarai, prieš išvykstant į universitetą.