Margaret Saimon yra vos vienuolika, kai jos šeima iš Niujorko persikelia į Farbruka, Naujajame Džersyje. Margaret mama yra krikščionė, o tėvas - žydas. Margaret buvo auginama be polinkio į kurią nors religiją, nė vienos nepraktikuoja, bet dažnai meldžiasi Dievui pradėdama žodžiais: „Ar tu čia, Dieve? Tai aš, Margaret.“ Ji ima jaustis nepatogiai, kadangi neturi polinkio į religiją. Mokyklos užduočiai nusprendžia tyrinėti žmonių religinius įsitikinimus, nes tikisi, kad tai padės išsiaiškinti savo pačios religiją. Dalis tyrimo susideda iš ėjimo į skirtingas garbinimo vietas, kad geriau suprastų religinę praktiką, taip pat, kad pamatytų, ar kuri jų tinka jai. Mergaitei patinka leisti laiką su savo močiute žyde Silvija Saimon, kuri ją myli tokią, kokia ši yra, ir tikisi, kad Margaret priims judaizmą po apsilankymo sinagogoje.

Džefas Baumanas tikrai nebuvo iš tų, kuriuos galima pavadinti idealiais vaikinais. Ne, jis nebuvo girtuoklis ar mušeika. Tik visiškai neteikė reikšmės tam, kas buvo svarbu jo merginai Erinai. Būtent – Džefas nuolat pražiopsodavo visus svarbius Erinos gyvenimo įvykius ir praleisdavo momentus, kuomet jai reikėdavo jo paramos ir palaikymo. Po eilinio barnio Džefas ryžtingai nusprendžia pabandyti pasikeisti. Žinodamas, koks Erinai svarbus artėjantis Bostono maratonas, vaikinas pasižada nė už ką nepraleisti šio įvykio ir pasitikti mylimąją prie finišo linijos. Atsipeikėjęs ligoninėje, Džefas išgirsta kraupią žinią: sprogimų sudarkytų jo kojų išgelbėti nepavyko. Apimtas įniršio, o vėliau puolęs į depresiją, vaikinas pamažu ima pratintis prie naujo gyvenimo. Jam reikės ne tik išmokti naudotis kojų protezais, bet ir išsigydyti sužeistą sielą.

Po keturis dešimtmečius trukusios santuokos Brita Marija palieka neištikimą vyrą Kentą ir pradeda gyvenimą iš naujo. Pedantiškoji Brita priversta atsikratyti senų įpročių, kad galėtų pasitikti naują rytojų ir priimti kitokią gyvenimo realybę. Moteris apsistoja apgailėtiname užkampyje – mažame Borgo miestelyje. Jo vos keli likę gyventojai mano, kad gyvenimas baigtas. Tačiau būtent Borgas tampa ta vieta, kuri atgaivina giliai paslėptą Britos Marijos tikėjimą ateitimi. Pamažu moteris aktyviai įsitraukia į vietinių gyventojų kasdienybę, o didžiausias iššūkis laukia, kai ji tampa netalentingų vietos vaikų futbolo komandos trenere. Filmas pastatytas pagal švedų rašytojo, bestselerio "Gyveno kartą Uvė" autoriaus Fredriko Backmano tokio pat pavadinimo knygą.