Šioje tikrais faktais paremtoje istorijoje pasakojama apie FTB agentą Džo Pistoną, kuris įsitraukia į Niujorko mafijos gyvenimą. Susidraugavęs su Lefčiu Rudžeru, Pistonas (kurio naujas vardas Donis Brasko) sugeba infiltruotis į mafijos grupuotę, kuriai vadovauja Sonis Blekas. Rudžeras ir Pistonas tampa partneriais ir surinkinėja pinigus „bosams“. Jų grupuotė tampa ypač galinga, kai bosu tampa pats Blekas. Visą tą laiką Pistonas renka įkalčius. Tačiau slapto gyvenimo peripetijos greitai tampa Pistonui nepakeliamomis. Jo santuoka sugriūva, o mafija įtaria, kad jų gretose yra „kurmis“. Pistonas susiduria su tikra dilema – jei jis pasitrauks iš mafijos, nukentės jo draugas Rudžeras.

Tai britų drama apie Raudonųjų Khmerų rėžimą Kambodžoje, paremta dviejų žurnalistų patirtimi – kambodžiečio Ditho Prano ir amerikiečio Sidnėjaus Šanbergo.

Po daugybės metų, praleistų toli nuo tėvynės saulėtoje Amerikos Kalifornijos valstijoje, Amiras sugrįžta į gimtąjį Afganistaną. Jį parveda kaltė. Bičiulio Hassano sūnus pateko į bėdą, ir Amiras negali ištarti „Ne“. Priežasčių, kodėl jis negali atsisakyti padėti, yra daugybė, tačiau svarbiausia - sąžinė. Kažkada, dar vaikystėje, Amiras gyveno turtinguose tėvų namuose Kabulo priemiestyje. Vienas iš tarnų turėjo maždaug tokio pat amžiaus sūnų, vardu Hassanas. Vaikai susidraugavo, kartu augo, žaidė, skraidino spalvotus aitvarus... Ir vieną dieną Amiras išdavė savo draugą. Ši išdavystė po daugelio metų priverčia Amirą sugrįžti namo ir pabandyti išpirkti savo kaltę.

Margaret Saimon yra vos vienuolika, kai jos šeima iš Niujorko persikelia į Farbruka, Naujajame Džersyje. Margaret mama yra krikščionė, o tėvas - žydas. Margaret buvo auginama be polinkio į kurią nors religiją, nė vienos nepraktikuoja, bet dažnai meldžiasi Dievui pradėdama žodžiais: „Ar tu čia, Dieve? Tai aš, Margaret.“ Ji ima jaustis nepatogiai, kadangi neturi polinkio į religiją. Mokyklos užduočiai nusprendžia tyrinėti žmonių religinius įsitikinimus, nes tikisi, kad tai padės išsiaiškinti savo pačios religiją. Dalis tyrimo susideda iš ėjimo į skirtingas garbinimo vietas, kad geriau suprastų religinę praktiką, taip pat, kad pamatytų, ar kuri jų tinka jai. Mergaitei patinka leisti laiką su savo močiute žyde Silvija Saimon, kuri ją myli tokią, kokia ši yra, ir tikisi, kad Margaret priims judaizmą po apsilankymo sinagogoje.

Filmo istorija pasakojama mielos 14-metės mergaitės Siuzės Salmon akimis ir lūpomis. Viskas prasideda, kuomet jos pačios kaimynas paauglę išprievartauja, nužudo, o jos kūną paslepia. Mergaitės dvasia iš dangaus stebi tiek kančioje ir nežinomybėje besiblaškančią savo šeimą, tiek savo nesugaunamumu įsitikinusį žudiką. Retkarčiais, matydama savo šeimos sprendimus ir veiksmus, stengiantis atskleisti savo dukters dingimo paslaptį, Siuzė įniršta; retkarčiais būna laiminga. Kartais ją apima nenumaldomas keršto troškimas, kartais – atlaidumas ir noras, kad jos artimieji pagaliau surastų ramybę.

Buvusi laivyno pėstininkė Lu-En nusprendžia imtis parastesnio, ramesnio darbo. Ji pradeda dėstyti anglų kalbą vidurinėje mokykloje. Bet mokykla, į kurią pateko Lu-En - kriminogeniniame rajone, kur visi mokiniai iš asocialių šeimų, kur nieko nestebina narkotikai ar žmogžudystės. Ar sugebės mokytoja atskleisti šių paauglių žmogiškas puses?